e
sv

Banyo dekorasyonunda öne çıkanlar

815 Okunma — 01 Aralık 2022 18:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok insan, oturma odası ve mutfak dekorasyonuyla birlikte banyolara da ehemmiyet veriyor. Dünyayı tesiri altına alan koronavirüs nedeniyle meskende sıkça vakit geçiriliyor. Bu kapsamda konutun her kısmına yeni bir soluk katmak isteyenler aksesuar alanlarına …

Birçok insan, oturma odası ve mutfak dekorasyonuyla birlikte banyolara da değer veriyor.

Dünyayı tesiri altına alan koronavirüs nedeniyle meskende sıkça vakit geçiriliyor. Bu kapsamda meskenin her kısmına yeni bir soluk katmak isteyenler aksesuar alanlarına yöneldi.

Sizler için birkaç dekorasyon teklifini derledik;

Banyo kokusuEvin her köşesinde tercih edilen oda kokuları banyolarda da tercih ediliyor. Birbirinden hoş kokularıyla alanın havasını adeta değiştiriyor.

Duş perdesi: Banyoda farklı bir atmosfer yaratmak isteyenler için birbirinden renkli duş perdeleri hayli ülkü. Küçük panyolarda düz, geniş banyolarda ise desenli ve renkli perdeler ön plana çıkıyor.

Banyo paspasları: Banyo dekorasyonlarında en sevilen eser ise kilim ve paspaslar. Düz renkli banyolarda renkli paspaslar tercih edilirken, birden fazla rengin hakim olduğu banyolarda düz renkler ön plana çıkıyor.

Hasır çamaşır sepeti: Eski kirli sepetlerinin yerini son yıllarda bilhassa banyolarda sıkça tercih edilen hasır modeller aldı. Çamaşır sepetlerinde de tercih edilen hasır modeller ağır ilgi görüyor.

Aksesur düzenleyici kutular: Banyolarda yer alan özel bakım eşyaları, kremler ve makyaj materyallerinin yorucu imajı, son vakitlerin trend eseri organizer olarak bilinen kutularla ortadan kalkıyor.

Küvet sehpaları: Keyif düşkünleri tarafından ilgi gören küvet sehpaları, banyolarda yerini almaya başladı.

Etiketler

dekorasyon

Dekorasyon

Banyo,Tercih

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Banyo dekorasyonunda öne çıkanlar