e
sv

Bal Rengi Göz Makyajı için İpuçları

2173 Okunma — 15 Mart 2022 13:29
Bal rengi göz makyajı
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kahverengi (Bal Rengi Göz de bu tonlardan biridir) dünyadaki en yaygın göz rengi olmaya devam ederken, kahverengi ailesi içindeki ton aralığı geniş ve nüanslıdır. Açık kahverengi gözler, yüzü ısıtan bal veya kehribar rengine sahiptir. Anında cazibe için bu çarpıcı gözleri sıcak, dumanlı renkler ve davetkar şeftali tonlarıyla eşleştirin.

Gündüzleri hafif renkli bir farı göz kapağınıza kırışana kadar sürerek bal rengi gözlerinizi ortaya çıkarın. İrislerinizdeki altını ortaya çıkarmak için altın veya bakır ipuçlarına sahip bir gölge seçin. Açılı bir fırçayı aynı göz farına daldırın ve ince bir tanım ve bir ışıltılı ipucu eklemek için rengi alt kirpik çizginiz boyunca süpürün.

Üst kirpik çizginize koyu kahverengi bir krem ​​veya jel eyeliner sürün. Koyu kahverengi biraz daha nazik bir gündüz görünümü yaratır ve göz renginizi taklit eder. Göz kalemini, irisinizin hemen içinden göz kapağınızın ucuna kadar ince ve eşit bir çizgide uygulamak için küçük çizgi darbeleri kullanın ve ürünü mümkün olduğunca kirpiklere yakın tutun. Üst kirpiklere biraz siyah rimel sürün.

İçindekiler

Bal Rengi Göz için

Her bir gözün iç köşesine ve kaşlarınızın hemen altına küçük bir altın göz farı uygulayarak gözlerinizi uyandırın. Işıltılı bir ışıltı için küçük bir karıştırma fırçasıyla cildinize yedirin.

Her göz renginin, doğal tonunu ortaya çıkaran dumanlı, büyüleyici bir gece görünümüne ihtiyacı vardır. Bazı dost, dumanlı toprak tonları uygulayarak bal gözlerinin parlak sıcaklığını ortaya çıkarın. Bu tonlar, zengin altın alt tonlarını işaret ederek açık renkli gözlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Göz kapağınıza derin, ışıltılı bir şeftali veya pişmiş toprak göz farı sürün ve kırışıklara biraz renk bulaştırın. Bir karıştırma fırçasını altın benekli açık çikolata kahveye batırın ve rengi tamamen karışana kadar küçük ön cam silme hareketleriyle gözünüzün dış köşesine ve kırışıklığa karıştırın.

Küçük karıştırma fırçasını koyu kahve rengi bir göz farına batırın ve bu rengi açık kahverengi rengin üzerinde karıştırarak derin, hafif bir dumanlı renk gradyanı oluşturun. Daha koyu, daha dramatik bir görünüm yaratmak için, dikkatin çoğunu boyut oluşturan kıvrıma odaklayarak ekstra bir koyu kahve kahve katmanı uygulayın.

bal rengi göz makyajı

bal rengi göz makyajı

Açılı bir fırçayı koyu kahve rengine batırın ve rengi alt kirpik çizginiz boyunca süpürün, dumanlı bir etki için rengi kirpiklere bulaştırın. Üst kirpik çizginizi, irisinizin hemen içinden başlayarak koyu kahverengi, krem ​​renkli bir kalemle çizin. Dikkati dışarıya odaklamak ve dolgun, dumanlı bir kirpik çizgisi oluşturmak için irisinizin dış kenarına ulaştığınızda çizgiyi biraz daha kalın yapın. İnce bir kedi gözü için astarı dış köşede yukarı ve dışarı doğru itmeyi tercih edebilirsiniz . Dolgun bir kirpik çizgisi oluşturmak için üst kirpiklere biraz siyah hacimli maskara uygulayarak görünümü tamamlayın.

Bal rengi göz İpuçları

 • Sıcak şeftali ve mercan allık ballı gözleri tamamlar ve genç bir ışıltı yaratır.
 • Kokteyl saatinde klasik bir çekim için koyu dumanlı bir gözü yumuşak, çıplak pembe bir rujla eşleştirin.
 • Kobalt mavisi için kahverengi eyeliner’ı değiştirin. Kobaltın zengin tonu, kedi gözünde modern bir dokunuş için bal rengini tamamlar.
Bal rengi göz Lens ‘i ile sizde bu renge sahip olabilirsiniz.
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Bal Rengi Göz Makyajı için İpuçları