e
sv

Avatar 2 can aldı

607 Okunma — 20 Aralık 2022 12:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Avatar 2 can aldı. Tüm dünyanın merakla beklediği Avatar 2: Suyun Yolu sonunda çıktı. Avatar 2 izlerken Hindistan’daki bir seyirci heyecandan kalp krizi geçirdi. Hintli Lakshmireddy Srinu hayatını kaybetti.

2009 yılında vizyona giren birinci sineması ile dünya çapında bir fenomene dönüşen Avatar, 13 yıl süren yeni sinema hasretini sonlandırmış ve 16 Aralık’ta beyaz perdede izleyici ile buluşmuştu. “Dünyanın En Çok Hasılat Yapan Film” unvanına sahip üretimde merakla beklenen devam sineması ‘Avatar: Suyun Yolu’ vizyona girdiği günden bu yana sinema severler tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor.

Hindistan’ın Güney Andhra Pradesh eyaletinin Kakinada bölgesinde Lakshmireddy Srinu isimli şahıs, sineması izlemek için sinemaya giden sinema severlerden birisiydi. Sinema devam ederken bir müddet sonra salonda yere yığılan Srinu, süratlice hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Srinu, yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti.

Lakshmireddy Srinu’nun vefatının akabinde Hindistan Times’a konuşan Noida Fortis Hastane müdürü Dr Sanjeev Gera, “Covid’den sonra kan damarlarımızda devam eden bir iltihaplanma oluşabilir. Bu olayda görüldüğü üzere, gerilim nedeniyle oluşan kan basıncındaki artış ile kalbin atardamarlarında yırtılma olabilir. Bu da ani kalp durmasına neden olabilir. Bunun nedeni koroner damarlardaki bir plak yırtılması yahut heyecana bağlı bir ritim bozukluğunun tetiklenmesi olabilir” sözlerini kullandı.

Avatar 2 can aldı. Hindistan’da yaşayan Lakshmireddy Srinu isimleri şahıs Avatar 2 Suyun Yolu sinemasını izlemek için sinemaya giden sinema severlerden birisiydi

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Avatar 2 can aldı