e
sv

Aslı Tandoğan ve Özge Özder’den depremzede hayvanlara destek

460 Okunma — 18 Şubat 2023 15:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve ülkemizi yasa boğan fecî iki zelzele sonrasında sadece beşerler değil başka birçok canlıda etkilendi. Bana Göz Kulak Ol Derneği ile iş birliği içinde çalışan oyuncular, patili dostlarımızı İstanbul’a ulaştırdılar. Zelzeleden etkilenen bölgelerdeki hayvanlara yardımlar hala hayli kısıtlı bu bahisteki çalışmaların gerek ünlüler ve sivil toplum kurumlarının sorumluluk üstlenmesi epeyce değer taşıyor.

Özge özer aslı tandoğan

Özge Özer ve Aslı Tandoğan, Bana Göz Kulak Ol Derneği denetiminde evvel sıhhat denetimleri ve bakımları yapılıp sonra ise pansiyona yerleştirildiler. Buna karşı dernekten süreçle ilgili:

 Deprem bölgelerinden gelen can dostlarımızı İstanbul’a ulaştırdık. Pansiyona yerleştirdik. Artık Bana Göz Kulak Ol himayesi altındalar. Artık sıra sıhhat denetimlerini ve bakımlarını yapıp, gerekli çip denetimlerini gerçekleştirmekte. Birinci önceliğimiz ailelerini araştırmak, bir sonraki adım ise himayemiz altında olan bu çocukları sizlerle buluşturup, hoş yuvalara kavuşturmak. Beğenilen geldiniz can dostlarımızifadelerine yer verildi. 

 Özge Özder ve Aslı Tandoğan’dan örnek davranış

Daha evvel umutsuz konut bayanları, sadakatsiz üzere tanınan dizilerde bulunmuş, 44 yaşındaki ünlü oyuncu Özge Özder, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı. “Deprem bölgesinden gelen bu patiler şimdilik Bana Göz Kulak Ol himayesi altındalar. Sıcacık yeni yuvalarına kavuşmalarına az kaldı” açıklamasını yaptı.

Bununla birlikte, sarsıntı boyunca paylaşımlarda bulunan 44 yaşındaki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan süreç boyunca kurumlara ve yardım davetleri ve yardımların hazırlanması üzere süreçlerde istekli olarak rol alıyor.

 

Aslı Tandoğan,Deprem,Özge Özder

Aslı Tandoğan ve Özge Özder sarsıntıdan etkilenen hayvanlar için dayanaklarını esirgemediler. Ünlü oyuncular patili dostlarımız için canla başla çalışıyorlar. Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Aslı Tandoğan ve Özge Özder’den depremzede hayvanlara destek