e
sv

Anneler Gününe özel en güzel hediyeler!

207 Okunma — 12 Mayıs 2023 14:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Anneler Gününde annenize en hoş ve en özel hediyeyi alın!

Anneler günü yaklaşıyor, annenize onu en özel hissettirecek hediyeyi seçmekten zorlanıyorsanız tahlili burada olabilir. Armağanlarınızı çok değerli ya da çok büyük seçmenize aslında hiçte gerek yok. Onları küçük fakat düşünülmüş, uğraş gösterilmiş ikramlarla de çok memnun edebilirsiniz. O vakit gelin Anneler Günü’nde annenize en hoş ve özel hediyeyi seçelim.

TAZE ÇİÇEK BUKETİ

Taze çiçeklerden oluşturulmuş bir çiçek buketiyle kim keyifli olmaz ki? Rengarenk, mis üzere kokan, sevdiği çiçeklerle bezenmiş bir çiçek buketi özel bir armağan olabilir. Küçük ve düşünülmüş bir notla armağanınızı çok daha pahalı hale getirebilirsiniz.

   

EL İMALİ SERAMİK FİNCANLAR

Kendi ellerinizle ihtimamla hazırladığınız bir fincan ya da kupa kadar keyifli edebilecek çok az armağan vardır eminim ki. Rastgele bir seramik worhshopuna katılıp hoş bir fincan, kupa, vazo, kase ya da istediğiniz dekoratif bir ikram hazırlayabilirsiniz.

   

KİŞİYE ÖZEL KUTULAR

Anneniniz, eşinizin, anne adayı olacak bir arkadaşınıza ihtimamla hazırladığınız bu kutular çok güzellerine gidecektir. İçerisine ilgilendiği, sevdiği ya da gördüğünüzde onu hatırladığınız birkaç ikramla hoş bir kutu hazırlayabilirsiniz.

   

İpucu

Hediye,Anne,Çiçek

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Anneler Gününe özel en güzel hediyeler!