e
sv

Amber Heard ve Johnny Depp davasında yeni gelişme

600 Okunma — 20 Aralık 2022 15:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amber Heard ve Johnny Depp davasında yeni gelişme. Boşanmalarından sonra birbirlerine karşılıklı olarak “iftira” davası açan Amber Heard ve Johhny Depp cephesine yeni bir gelişme yaşandı. Johhny Depp’in avukatlarından Amber Heard ile ilgili açıklama geldi.

Amber Heard’ün Johhny Depp’e 1 milyon dolar tazminat ödemeyi kabul ederek karalama davasında mutabakata gittiği öğrenildi.

Hollywood yıldızı Johnny Depp ile Amber Heard, 2017 yılında 15 aylık boyunca devam eden evliliklerini bitirmişlerdi. 2018’de Washington Post’a bir makale yazan Amber Heard, taciz mağduru olduğunu tabir ederek eski eşi Johnny Depp’e dava açmıştı.

Tüm dünyanın yakından takip ettiği “taciz” ve “iftira” davasında Haziran ayında Virginia’daki mahkeme jürisi  59 yaşındaki aktör Depp’in lehine karar vermişti.

BBC’nin aktardığı habere nazaran; Amber Heard, Aralık ayı başlarında, heyetin kararının bozulması yahut büsbütün yeni bir duruşma yapılması talebiyle temyiz müracaatında bulunmuştu. Lakin Heard Pazartesi günkü açıklamasında, “Amerikan hukuk sistemine olan inancını yitirdiği için” uzlaşma yolunu seçtiğini açıkladı.

Amber Heard ve Johnny Depp

Amber Heard ve Johnny Depp davasında yeni gelişme. Amber Heard Johnny Depp’in kazandığı davada Depp’in hakkı olan ölçüsü ödemeyi kabul etti.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Amber Heard ve Johnny Depp davasında yeni gelişme