e
sv

AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent kaza geçirdi

478 Okunma — 14 Şubat 2023 15:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde yaşanan zelzele sonrasında etkin olarak yardım çalışmalarında faaliyet gösteren AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, Hatay’dan zelzelenin merkez üssü Pazarcık’a yardım götürürken trafik kazası geçirdi. Alınan birinci bilgilere nazaran sanatkarın durumunun uygun olduğu öğrenildi.

Sanatçının Sıhhat Durumu

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntı felaketlerinin akabinde derneği ile afet bölgelerine yardım içen giden Haluk Levent kaza yaptı. Sarsıntının merkez üssü Pazarcık’a giderken gerçekleşen kaza sonrası sıhhat durumunda önemli bir sorun olmadığı öğrenildi. Haluk Levent’in sıhhat durumu çok merak edilirken gelen birinci haberlere nazaran durumu uygun. Müzikçiye birinci müdahale yapıldı ve boyunluk takıldı.

Ünlü Sanatçı Twitter Hesabından Açıklama Yaptı

Twitter hesabını epey etkin kullanan ve 8 milyon takipçisi olan Sanatçı Haluk Levent yaşadığı kaza sonrası bir tweet atarak sevenlerine sıhhat durumu ile ilgili bilgi verdi. Paylaştığı tweette; “Pazarcık kısımları çukurlu süratli yola giriş yaptık galiba. Özür dileyerek kemer takmamıştım başımı 2 defa tavana çarptım. Kaslarda biraz zedelenme var. Çalışabilecek durumdayım. 1 saate kadar işimin başına geçerim. Hepinize çok teşekkür ediyorum. başarabildim iyiyim” mesajını yazdı.

Deprem,haluk levent

Ünlü sanatçı Haluk Levent kaza geçirdi! Kahramanmaraş’taki sarsıntı bölgesine gitmeye hazırlanan sanatçı Haluk Levent’in sıhhat durumu hakkında bilgiye ulaşmak için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent kaza geçirdi