e
sv

2023 Yazının Nude Tırnak Modası

70 Okunma — 16 Aralık 2023 15:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

“2023 Yazının Şıklığını Yansıtan Nude Tırnak Modası: Sadelik ve Ahengin İncisi”

Nude tırnaklar, sadelikleri ve uyumlu görünümleriyle her periyot favori olan bir trend. 2023 yazında da bu vakitsiz biçim, yeni dokunuşlarla güncellenerek karşımıza çıkıyor. İşte 2023 yazının en sevilen nude manikürleri:

 1. Şık ve Çağdaş Manikür

Bu yaz, Amerikan manikürü yaz günlerinin beğenilen görünümlerinden biri olacak. French manikürün yenilikçi bir versiyonu olan bu şekilde, tırnak uçları kontrast oluşturmayacak formda kırık beyaz renkle boyanıyor ve şeffaf nude oje ile tamamlanıyor. Sadelik ve çağdaşlık bu manikürde buluşuyor.2023 Yazının Şıklığını Yansıtan Nude

 1. Disko Işıltısı

Yaz aylarını renkli ve sofistike geçirmek isteyenler için disko ışıltısını nude tırnaklarla bir ortaya getirebilirsiniz. Nude yahut şeffaf bir oje üzerine manikür taşları yahut dağınık simli bir top coat uygulayarak göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 1. Doğal ve Şık Bej

2023 yazında nude oje koleksiyonunuza gerçek bej renkleri eklemek için olağanüstü bir vakit. Bu alt tonlu ojeler, bronz derilerle eksiksiz bir ahenk sergiliyor. Doğal ve şık bir görünüm elde etmek isteyenler için ülkü seçenekler ortasında yer alıyor.

 1. Yumuşak ve Parlak Işıltı

Parlaklık, renkli pastellerden nude tırnaklara taşınıyor. Artık nude ojelerde daha yumuşak ve sofistike bir ışıltı hakim. Metalik yansımalar ve hafif parlaklıkla tırnaklarınıza beğenilen bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

 1. Zarafetin Ayrıntıları: Metalik

French manikür, 2023 yazında da popülerliğini sürdürüyor. Metalik uçlarla yapılan bu çağdaş versiyon, tırnaklara dikkat cazibeli ve şık bir dokunuş katıyor. Abartıdan uzak, sade ve şık bir görünüm elde etmek isteyenler için ülkü bir tercih.

 1. Tatlı Pembelik

Dudaklarda tanınan olan tatlı pembelik, artık de tırnaklarda kendine yer buluyor. Nude rujunuzun tonunda bir oje seçerek, dudaklarınızla tırnaklarınız ortasında ahenk yakalayabilirsiniz. Şıklığın ayrıntılarda gizlendiği bu manikür, doğal ve sofistike bir görünüm sağlıyor.

 1. Modern Transparan Manikür

En aktüel manikür trendlerinden biri olan transparan French, 2023 yazında da dikkatleri çekiyor. Nude taban üzerine uygulanan jel yahut takma tırnaklarla elde edilen bu fark yaratan tasarım, çağdaş ve şık bir imaj yaratıyor.

2023 yazının nude tırnak trendleri, hem sadelik arayanları hem de şıklıktan ödün vermeyenleri şad edecek seçenekler sunuyor. Tırnaklarınızı bu trendlerle süsleyerek vakitsiz bir zarafetin ve çağdaşlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Güzellik

Nude,Tırnak,Yaz,Manikür,2023,Görünüm,Oje,Modern

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

2023 Yazının Nude Tırnak Modası