e
sv

Vücudunuza uygun doğru pantolon nasıl seçilir?

69 Okunma — 16 Aralık 2023 14:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Doğru pantolon modelini seçerek bedeninizi olduğundan daha hoş gösterin!

Doğru pantolon seçimi ile bedeninizi olduğundan çok daha hoş göstermeye hazır olun! Gerçek seçimlerle hem istediğiniz pantolonu bulmak çok daha kolay hale gelecek hem de çok daha tarz sahibi duracaksınız. Pantolon konusunda başınız karışıksa muhakkak yardımcı olacak bir yazı olabilir. O vakit alışveriş sepetinize ekleyeceğiniz farklı modeller için çabucak başlayalım!

STRAİGHT (DÜZ KESİM)

Regular kesim olarak da isimlendirilen bu pantolon modeli vücudu sarmaz, kalçadan paçaya gerçek düz bir kesim formunda iner. Kışın botlarla ve ceketlerle kombinleyebileceğiniz olağanüstü bir model.

CULOTTE JEAN

Yüksek muhakkak, kalçadan itibaren bol bölümlü ve olağan pantolonlara nazaran daha kısa paçalıdır. Çoklukla yazın tercih edilen bu modeli crop toplar ile kombinleyebilirsiniz.

WIDE LEG JEAN

Bu pantolon modeli kalçadan bol bir biçimde başlayarak paçaya gerçek daha fazla genişleyerek inen bir kalıba sahiptir. Bu modeli gerçek kesimlerle birleştirdiğinizde olduğunuzdan çok daha zayıf ve uzun gözükeceksiniz.

PALAZZO

Son yılların epey tanınan olan modeli Palazzo, yüksek aşikâr kalçadan bol bir biçimde başlayarak paçaya gerçek birebir bollukta inen pantolon modelidir. Ekseriyetle crop top üzere modüllerle kombinlenen bu model hem şık hem spor üslupta kullanabilirsiniz.

SKINNY JEAN

Oldukça eski bir model olan lakin hala yeniliğini kaybetmeyen bu model bedeni büsbütün sarmalayan yapışık bir kalıba sahiptir. Spor ayakkabı, topuklu, babet üzere birçok halde kullanabileceğiniz bu pantolonlar hayli toparlayıcı bir yapıya sahiptir.

Güzellik

Pantolon,Modeli,Doğru,Model

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Vücudunuza uygun doğru pantolon nasıl seçilir?