e
sv

Zeynep Gülmez Gözyaşlarına Hakim Olamadı

700 Okunma — 26 Kasım 2022 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncular Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Sergen Deveci’nin de içinde bulunduğu minibüs, 21 Kasım’da Merzifon ilçesinde TIR’a arttan çarpmıştı. Faci kazada hayatını kaybedenler ortasında yer alan Tolga Güleryüz’ün eski eşi, oyuncu Zeynep Gülmez, toplumsal medya hesabından yaşadığı üzüntüyü paylaşmıştı. Evvelki gün tiyatro oyunu öncesi soruları yanıtlayan Zeynep Gülmez, gözyaşlarına hakim olamadı.

Tolga Güleryüz’ün son imgeleri ortaya çıktı

Hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’ün hayatını kaybetmeden son birkaç saat evvelki imgeleri ortaya çıktı.  Güleryüz’ün saatler evvel birebir kazada yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner ile imajlı sohbet gerçekleştirdiği ve o imgeleri toplumsal medyadan paylaştığı öğrenildi.

Zeynep Gülmez’den Tolga Güleryüz Paylaşımı

Korkunç kazada ölen Güleryüz, oyuncu Zeynep Gülmez’in eski eşi çıktı. Bu vakte kadar birçok projede yer alan Gülmez, 2015-2017 yılları ortasında Tolga Güleryüz ile evli kalmıştı. Eski eşinin acı haberini alan Zeynep Gülmez, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Güleryüz’e veda etti.

Yaşadığı acıyı paylaşan oyuncu, “Kabullenmek çok sıkıntı, acıyı yazmak… Sözler anlamsız gelir, boş… Ben seni affettim, affet beni” dedi.

Tolga Güleryüz Kimdir?

Zeynep Gülmez Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Cem Özer, Zeynep Gülmez ve Kemal Başar’a, İmren Çapanoğlu ile Caner Nalbantoğlu’nun eşlik ettiği, bir aldatma öyküsünü bahis alan ‘Çılgın Zamanlar’ oyununun galası, Beşiktaş Belediyesi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Oyuncu takımında yer alan Tolga Güleryüz’ün eski eşi Zeynep Gülmez, oyun öncesi sorulara karşılık verdi.

Zeynep Gülmez, “Tabii ki sıkıntı bir mesleğimiz var. Tiyatrocular işçi insanlardır. Bunları seyircinin görmesini çok isteriz. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımız tiyatro yolunda vefat etti. Allah’tan rahmet diliyorum hepsine. Bu oyunumuzu da onlara ithafen oynayacağız. Benim için de çok sıkıntı olacak. Helallik istedim toplumsal medya paylaşımında da” diyerek, gözyaşlarına hakim olamadı.

Gülmez, tedavisi devam eden oyuncular hakkında, “Ben evdeydim birinci duyduğumda. Gece olmuş zati bana haber vermemişler. Sabah da kuzenimden öğrendim. Allah ailesine de sabırlar versin. Yaralı arkadaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Hepsi birbirinden bedelli insanlar” dedi ve çenesi titreyerek teşekkür etti.

Tolga Güleryüz,zeynep gülmez,Zeynep Gülmez Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Hesabından yaşadığı üzüntüyü paylaşmıştı. Evvelki gün tiyatro oyunu öncesi soruları yanıtlayan Zeynep Gülmez, gözyaşlarına hakim olamadı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Zeynep Gülmez Gözyaşlarına Hakim Olamadı