e
sv

Yonca Evcimik’in Yeni Paylaşımı Duygulandırdı

622 Okunma — 15 Aralık 2022 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pop müziğe damga vuran sanatkarlardan Yonca Evcimik, evvelki günlerde Romatoloji hastası çocuklarla İstanbul’da yer alan bir AVM’de bir ortaya geldi. Çocuklarla NBA standında buluşan ünlü isim, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen minik hayranı Özge ile konuştu. Daha evvel de Özge ile fotoğraf çektirdiği ortaya çıkan müzikçi, duygusal anlar yaşadı. Yonva Evcimik’in yeni paylaşımı duygulandırıd. İşte o kare;

Harun Özakıncı Hakkında Konuştu

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yüksek Bale Bölümü’nden mezun olan, 1991 yılında birinci albümü ‘Abone’ ile şarkıcılık mesleğine adım atan Yonca Evcimik, 1994’te dünyaevine girip, 1997’de boşandığı Harun Özakıncı’ya dair konuştu.

“Seve Seve Ayrıldık”

Ünlü müzikçi, “Biz ayrılırken bile çok aşıktık, birbirimizi seviyorduk. Tıpkı konutun içinde yaşamamızda da bir zahmet yoktu. Ancak insanların hayattan beklentileri… Herkesin bir hayali var. Benim bütün hayallerim ve beklentilerim istediğim üzere oldu ancak karşı tarafın istediği üzere olmayınca psikolojisi bozuldu. Onun mutsuzluğu bana yansıdı. Baktık ki birbirimizi zedeliyoruz, seve seve ayrıldık” demişti.

Ramotoloji Hastası Çocuklar İçin Bir Ortaya Geldiler

Tüm bunların akabinde Tanınan Müzik Sanatı Vakfı (POPSAV) Lideri Metin Özülkü ve POPSAV üyeleri Yonca Evcimik, Gökhan Türkmen, Güliz Ayla ve Teknik Yönetici Tuncay Ulu; Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören Romatoloji hastası çocukları Ataşehir Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan Hupalupa’daki NBA deneyim standında ağırladı.

Sergide dünyaca ünlü basketbolcuların özel eşyalarını gören, şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafı çektiren ve basketbol tecrübe alanlarında smaç basan çocuklar, heyecanlarını gizleyemedi.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Bilim Dalı’ndan Prof. Dr. Özgür Kasapçopur, tertipte emeği geçenlere teşekkür etti.

Yonca Evcimik’in Yeni Paylaşımı Duygulandırdı

Romatoloji hastası Özge, Larry O’Brien şampiyonluk kupası ve Yonca Evcimik ile fotoğraf çektirmek istedi. Bu ortada Evcimik, Özge’nin babasının cep telefonundan 3 yıl evvel yeniden Özge ile çektirdiği fotoğrafı görünce duygulandı.

Özge’nin, “3 yıl evvel tekrar birlikteydik, o fotoğrafımızı babamın telefonunda saklıyor ve sizi çok seviyorum” kelamları üzerine Evcimik; “Beni duygulandırma, sen iste, biz her vakit fotoğraf çektirelim” dedi.

Ardından ikili, stant alanında bol bol fotoğraf çektirdi.

yonca evcimik,Yonca Evcimik’in Yeni Paylaşımı Duygulandırdı

Özge ile fotoğraf çektirdiği ortaya çıkan müzikçi, duygusal anlar yaşadı. Yonva Evcimik’in yeni paylaşımı duygulandırıd. İşte o kare;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yonca Evcimik’in Yeni Paylaşımı Duygulandırdı