e
sv

Aleyna Tilki Müziği Bırakıyor!

645 Okunma — 15 Aralık 2022 16:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konserlerinde tercih ettiği bahadır kostümlerinin yanı sıra Twitter ve Instagram hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da çok konuşulan Aleyna Tilki, konserinden bir görüntüyü yayınlayarak gündeme damgasını vurdu. Aleyna tilki müziği bırakıyor! İşte ayrıntılar;

“Sizin İlgi Alanınız Benim İç Çamaşırım”

Ünlü müzikçi, toplumsal medyada paylaştığı karelere gelen reaksiyonlara ise “Son fotomu muhafazakarlık ismi altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz. Şayet algınız bir evvelki gün bir Türk bayanı olarak Billboard’a verdiğim röportajı değil, son fotoğrafıma tepki veriyorsa sizin ilgi alanınız muvaffakiyet değil, benim iç çamaşırımdır. Ki benim sahiden pak bir yerden muhafazakar olanlara hürmetim derin ve sonsuzdur. Dedelerimi, anane babaannelerimiz bize değerli şeyler öğretti. Onların ortamında inanın iç çamaşırıyla gezmiyorum. Lakin düzmece muhafazakarlarla bir iç çamaşır partisi yapmak isterim” karşılığını vermişti.

Aleyna Tilki: Fotoğraflarda Abartı Hiçbir Şey Yok

Ünlü müzikçi evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Yol kenarında telefonuyla biriyle mesajlaşan Tilki, yaklaşık 15 dakika sürücüsünün gelmesini bekledi. Objektiflere poz veren Aleyna Tilki, “Şarkımız çok hoş gidiyor ve çok olumlu reaksiyonlar alıyorum. İnsanların olumlu fikirleri beni memnun ediyor” dedi.

Geçtiğimiz hafta Özcan Deniz’in sahnesini dinlemeye giden ve bir orta çıkıp müzikler seslendiren Tilki, Deniz’den nasihatler de almıştı. Tilki, o cümleler ile alakalı da “Özcan Deniz, süper bir müzisyen ve oyuncu. Yeteneklerini ve tıpkı vakitte kişiliğini tartışmak saçma olur. Meslek büyüğüm ve bir abim olarak bana çok hoş nasihatler verdi. Çok hoş şeyler söyledi. Tekrardan çok teşekkür ediyorum kendisine” diye konuştu.

Aleyna Tilki, toplumsal medyadan paylaştığı ve birçok tenkit aldığı pozları ile alakalı da şöyle söyledi:

Eğer beni düşünüyorlarsa acayip acayip yorumlarda bulunmazlar. Benim psikolojimi düşünüyorlar ancak kimilerinin kendi söyledikleri ve yaptıkları yorumlar da olağan değil. Bence fotoğraflarda abartı hiçbir şey yok.

Aleyna Tilki Müziği Bırakıyor!

Tüm bunların akabinde 22 yaşındaki müzikçi, 3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının kıssalar kısmından yaptığı bir paylaşımla bir mühlet müzik söyleyemeyeceğini duyurdu. Konserinden bir manzara yayınlayan ünlü isim, yazısında şu tabirlere yer verdi:

“Son vakitlerde geçirdiğim sıkıntı vakitlerden ötürü ses tellerim yırtılmış ve bir müddet müzik söyleyemeyeceğim. Yine müzik söyleyene kadar, performansımı izleyip sesimin kıymetini tekrar tekrar anlıyorum. Açıp sonuna kadar dinleyin…”

“Aleyna Tilki Bir Balon”

Öte yandan geçtiğimiz gün yaptığı albümlerle bir periyoda damga vurmayı başaran arabesk fantazi sanatçısı Güllü, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk olarak Aleyna Tilki’yi amaç alan açıklamalarda bulunmuştu.

Program sunucularının Aleyna Tilki’nin de arabesk müzik okuduğunu hatırlatması üzerine sonlandığı gözlenen Güllü, şöyle demişti:

Aleyna Tilki dediğin vakit benim zirve tüylerim dikiliyor. Ben köşeli konuşan bir bayanım, daima de yüze konuşurum. Ben aleyna Tilki’yi sevmiyorum. Sanat olarak da sevmiyorum, yapı olarak da sevmiyorum, bir defa arabesk okuyamadığı için hiç sevmiyorum. Kişilik olarak kızı tanımam lakin bana nazaran Aleyna Tilki balon, nitekim balon. Bergen kaç sene geçmiş, hâlâ konuşuyoruz, hâlâ müziklerini dinliyoruz. Beş sene sonra Aleyna Tilki diye biri yok. Çocuğum yaşında. Bu arkadaşları o denli bir pohpohluyorlar ki, ‘Sen dünya starısın’ diye. Arkadaşım bir gerçek var; bir ses olayı var, bir duruş var, bir hürmet var. Ben Aleyna’da hürmet göremiyorum. Birçok büyüğüne yaptığı saygısızlıklar da var. Bu türlü bir yere gelinemez! Anlık gelirsin, seni yaşıtların dinler. Beş sene sonrası yok, bu hususta da imzamı atıyorum.

Aleyna Tilki Haberleri – Son Dakika Yeni Aleyna Tilki Haberleri,Aleyna Tilki Müziği Bırakıyor!

Aleyna Tilki, konserinden bir görüntüyü yayınlayarak gündeme damgasını vurdu. Aleyna tilki müziği bırakıyor! İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aleyna Tilki Müziği Bırakıyor!