e
sv

Yaz mevsiminin favori ruj trendi

69 Okunma — 15 Aralık 2023 08:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu yaz kesinlikle denemeniz gereken favori dudak makyajı trendlerini araştırdık.

Işıl ışl, peri tozu dökülmüş üzere bir görünüme sahip elmas dudak trendi, taze ve göz alıcı tesiriyle kalbimizi kazanyor. Üst dudak çıkıntısına ve alt dudağın ortasına harmanlayacağınız highlighter ya da krem var üzere ışıltılı bir dokunun üzerine parlatıcınızı uygulayarak elde edebileceğiniz bu görünüm yeni favoriniz olabilir.

Koyu renk dudaklardan hoşlananlar lakin daha günlük görünümlerden de vazgeçemeyenler için yeni kurtarıcımız cherry-cola dudaklar. Kahve ve kırmızının eksiksiz ahengini sergileyen bu trend için evvel sıcak kahve tonlarında bir dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçeveleyin ve eseri keskin bir sınır bırakmayacak halde dudak içine yanlışsız harmanlayın. Akabinde dudaklara kırmızı tonlarda, transparan bir ruj ya da parlatıcı sürün. Voila! İştah açıcı cherry-cola renginiz hazır.

Son dönemin en tanınan trendlerinden olan dudak kontürü, 2023 yazında dominant bir dönüş yaptı. Dudak sınırınızın üzerinden, biraz da dışarı taşırarak uygulayacağınız kontür yahut bronzlaştırıcılarla elde edebileceğiniz bu görünüm, dudakları anında daha dolgun gösteriyor ve keskin çizgilerden sıyrılmanızı sağlayarak daha gayretsiz bir sonuç veriyor.

Güzellik

Dudak

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yaz mevsiminin favori ruj trendi