e
sv

Dev aşklarının bitişi şok etkisi yaratmıştı! Ayrılık sebepleri ortaya çıktı

49 Okunma — 10 Ocak 2024 11:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Devrim Özkan ve Lucas Torreira’nın ortasındaki dev aşkın bittiği haberi gündeme bomba tesiri yaratmıştı. Dev aşkın neden bittiği ortaya çıktı.

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lucas Torreira ve sevgilisi İhtilal Özkan’ın aşkı sona erdi. Hoş oyuncunun lüks isteklerinin ünlü futbolcuyu maddi kasvete soktuğu ve ikilinin bu yüzden büyük arbede ettikleri söyleniyor.

Lucas Torreira, bir müddettir ünlü oyuncu İhtilal Özkan ile aşk yaşıyordu. Yılbaşını birlikte geçiren ikili, günler evvel Ege’de küçük bir tatil yapmıştı. Birkaç gün evvel birbirleriyle ilgili sevgi dolu bildiriler paylaşan ikilinin, Instagram’da birbirini takipten çıkması şaşkınlık yaratmıştı. Hem Torreira hem de İhtilal Özkan, birlikte çekilen fotoğraflarını da profillerinden kaldırmıştı.

Aramızda Kalmasın programının sunucusu Müge Dağıstanlı’nın haberine nazaran, Özkan ve Torreira aşkı arbede ile sona erdi. Teze nazaran, Torreira’nın rezidansında sabaha karşı bağırış ve hengame sesleri herkesi ayağa kaldırdı. İhtilal Özkan’ın lüks ve sonu gelmeyen istekleri futbolcuyu bıktırdı.

Devrim Özkan’ın 400 bin dolarlık saat, marka ayakkabı ve çanta üzere istekleri derken Torreira’nın harcamalarının 3 milyon TL’yi bulduğu öğrenildi. Yıldız futbolcunun ekipten alacağı fiyatta de aksamalar olunca para meşakkati yaşandı.

Magazin

Torreira,Devrim Özkan

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Dev aşklarının bitişi şok etkisi yaratmıştı! Ayrılık sebepleri ortaya çıktı