e
sv

Yağmur Tanrısevsin ile Hande Erçel Selamlaşmadı

623 Okunma — 15 Aralık 2022 01:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz gün Etiler’de bir yerden çıkarken objektiflere yansıdı. Birebir anda, şimdilerde hem Erçel’in; hem de kendisinin eski sevgilisi olan Kerem Bürsin ile tekrar aşk yaşamaya başladığı argüman edilen Yağmur Tanrısevsin de yolun karşısındaydı. Birbirlerine bakmadan geçen Yağmur Tanrısevsin ile Hande Erçel selamlaşmadı. İşte ayrıntılar;

Kerem Bursin’den Ayrılık Argümanlarına Yanıt

Bürsin ve Erçel’in iş mutabakatlarının sekteye uğramaması için bağlı oldukları ajansların isteği ile ayrıldıkları argüman edilmişti.

Kerem Bürsin cephesinden açıklama geldi:

“Son vakitlerde basında yer alan haberler için maalesef bu türlü bir periyotta bir açıklama yapma gereği duymaktayız. Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu sancılı ve beğenilen olmayan süreçte gündemin bu halde meşgul edilmemesini isteriz. Kerem Bürsin isminin geçtiği haberler hiç bir biçimde yanlışsız değildir. Ajansı ve kendisi dışında çıkan haberlerin hiçbir doğruluk hissesi yoktur.”

“Oyuncumuz Kerem’in hayatında kimse olmamakla birlikte işlerimize her zamanki ağır tempo ile devam etmekteyiz. Değerli Magazin mensuplarının da bu süreç içerisinde yalnızca oyuncumuza değil ancak herkese bu türlü hassas bir periyotta hürmet duyulmasını rica ederiz…”

Günfer Günaydın Ajans

Kerem Bursin Kimdir?

Objektiflere Takıldı

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, evvelki gün Ataşehir’de objektiflere yansıdı.

Yeni bir proje için görüşmesinin olduğunu söz eden Tanrısevsin, “Bu dönem okuduğum o kadar hoş iş ve senaryolar var ki… Benim için en hakikat proje neyse onunla ilerlemek istiyorum.” dedi.

Yağmur Tanrısevsin’den Özel Hayat Açıklaması

Uzun bir müddettir hayatında kimse olmayan Yağmur Tanrısevsin, “Aşka kalbinizi kapattınız mı?” sorusuna gülümseyerek, “Aşka ayıracak hiç vaktim yok, inanın. Bir yandan sinema sineması, bir yandan dizi projeleri öbür taraftan da seramik atölyesi… Bu yoğunlukta emin olun ki aşkı düşünecek vaktiniz kalmıyor.” tabirlerini kullanmıştı.

Yağmur Tanrısevsin ile Hande Erçel Selamlaşmadı

Tüm bunların akabinde ünlü isim, geçtiğimiz gün Etiler’deki bir yer çıkışı objektiflere yansıdı. Oyuncu, eski sevgilisi Kerem Bürsin’le aşk yaşadığı sav edilen Yağmur Tanrısevsin’le birebir dakika içerisinde karşılıklı kaldırımlarda olsa da; ikili birbirlerini fark etmedi.

Hande Erçel, hoş bir toplantı yaptık dese de, “Kesinleşen bir şey yok, söyleyemiyorum. Hoş şeyler olacak” açıklamasını yaptı. Amerika eğitiminin işlerden ötürü ertelendiğini belirten oyuncu, “Seneye falan artık” diye konuştu.

Yeğeni Mavi’nin rahatsızlığıyla alakalı ise Erçel, “Çok şükür düzgün gidiyor” demekle yetindi.

“Yoğun Bir Tempoya Gireyim Artık”

Ara verdiği Mimar Sinan Üniversitesi’ndeki Hoş Sanatlar Fakültesi Klâsik Türk Sanatları Bölümü’ne devam eden
oyuncu, “Okula tekrardan kayıt oldum, yeni devirde okulluyum artık. Çok heyecanlıyım, yıllar sonra tekrar girdim içeriye; kalbim durmuyordu. Benim için çok değerli, bitirmek istiyordum içimde kalmıştı. İkinci sınıftan başlıyorum. Verdiğim, veremediğim derslerim falan var; o kısım biraz karışık” dedi.

İş ve okulla birlikte ağır çalışacağı hatırlatılan Erçel, “Çok oturdum, kâfi artık gireyim ağır bir tempoya” halinde konuştu.

“Öyle Bir Durum Yok”

Öte yandan Hande Erçel’in aracına bindiği sırada karşı kaldırımda yürüyen Yağmur Tanrısevsin’e, meslektaşının aracına bindiği hatırlatılıp, “Küsmüşünüz, görseydiniz konuşur muydunuz?” diye soruldu.

Güzel oyuncu, bunun karşısında; “Yok hayır hiç o denli bir şey yok. O denli bir durum yok. Tanıyorum Hande’yi ve ‘merhaba’ derdim” yanıtını verdi.

Tanrısevsin’in kentsel dönüşümün olacağı Karanfilköy’deki atölyesi için inşaat şirketiyle toplantı yaptığı öğrenildi.

Hande Erçel,kerem bursin,Yağmur Tanrısevin,Yağmur Tanrısevsin ile Hande Erçel Selamlaşmadı

Birbirlerine bakmadan geçen Yağmur Tanrısevsin ile Hande Erçel selamlaşmadı. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yağmur Tanrısevsin ile Hande Erçel Selamlaşmadı