e
sv

Özge Özpirinçci Serenay Sarıkaya Sorularından Kaçtı

558 Okunma — 15 Aralık 2022 00:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aralık 2021’de birinci kere anne olmanın memnunluğunu yaşayan ve şimdilerde vaktinin tamamını kızı ile geçiren Özge Özpirinçci, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşacağı yeni bir proje ile ekranlara dönmeye hazırlanıyordu. Dizideki rolünü Serenay Sarıkaya’ya kaptıran ünlü isim, evvelki gün Etiler’de görüntülendi. Muhabirlerin Sarıkaya ile ilgili sorular sorması üzerine Özpirinçci beklenmedik bir hareket yaptı. Özge Özpirinçci Serenay Sarıkaya sorularından kaçtı. İşte ayrıntılar,

Özge Özpirinçci Neden Kutlama Yemeğine Katılmadı?

Özpirinçci’ye, Kıvanç Tatlıtuğ’la başrolünü paylaştığı dizinin yemeğine katılmadığı için dizinin üretimcisinin kendisine dava açtığı savları hatırlatılınca, “Nasıl katılayım, iki üç saatte bir emziriyorum” karşılığını verdi.

Özge Özpirinçci: Vakit Nasıl Geçti İnanamıyorum!

İlk defa anne olma sevincini yaşayan ünlü oyuncu, hamilelik sürecinde çekilen fotoğraflarını toplumsal medya hesabından ‘tbt’ (Throwback Thursday) notuyla yayınladı.

Özpirinçci, gönderisinde “Şimdi bir bu fotograflara bakıyorum bir Mercan’a bakıyorum ve vakit nasıl geçti inanamıyorum!” sözlere yer verdi.

Ünlü İsimler Yorum Yaptı

Paylaşımıyla kısa müddette hayranlarından ağır ilgi gören Özge Özpirinçci’nin fotoğraflarına; Müge Boz, Umut Evirgen, Demet Evgar, Burcu Biricik, Özge Özder, Eda Gürkaynak, Seray Kaya ve Elvin Levinler üzere birçok ünlü isim yorum yapmıştı.

Özge Özpirinçci Neden Kutlama Yemeğine Katılmadı?

Özpirinçci’ye, Kıvanç Tatlıtuğ’la başrolünü paylaştığı dizinin yemeğine katılmadığı için dizinin üretimcisinin kendisine dava açtığı tezleri hatırlatılınca, “Nasıl katılayım, iki üç saatte bir emziriyorum” karşılığını verdi.

“Kızıma Keşke Üzüm İsmini Koysaydım”

Geçtiğimiz aylarda Etiler’de görüntülenen oyuncu, meslektaşı ve arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile modacı eşi Başak Dizer’in dünyaya gelen oğullarına Kurt Efe ismini verdiği hatırlatılması üzerine; “Kurt Efe gayet tatlı, hoş bir isim. Keşke ben de Üzüm koysaydım diye düşünüyorum. Lakin Mercan ismi kızıma çok yakıştı” sözlerini kullanmıştı.

Setlere ne vakit döneceği sorulan Özpirinçci, “Şu anda çalışmak değil, önceliğim Mercan. Belirli de olmaz. Gelen güzel bir teklif olduğunda Mercan da benimle sete masraf gelir” açıklamasını yapmıştı.

Rolü Serenay Sarıkaya’ya Verildi!

Kıvanç Tatlıtuğ’la başrolünü paylaşacağı ‘Aile’ dizisinin takımından çıkarılıp rolü Serenay Sarıkaya’ya kaptıran 36 yaşındaki Özge Özpirinçci, tüm bunların akabinde geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere takıldı.

Özge Özpirinçci Serenay Sarıkaya Sorularından Kaçtı

Dört saate yakın yerde oturup şampanya içen oyuncu, çıkış kapısında basın mensuplarının sorulara maruz kalmamak için mazeretler üretti. Serenay Sarıkaya’ya rolü kaptırdığı hatırlatılınca hoş oyuncu, “Mercan’a yetişmem lazım” diyerek koşar adım aracına bindi.

Ünlü isim, birkaç gün öncesi birebir taktikle soruları geçiştirmişti.

kıvanç tatlıtuğ,özge özpirinçci,Özge Özpirinçci Serenay Sarıkaya Sorularından Kaçtı,serenay sarıkaya

Özpirinçci beklenmedik bir hareket yaptı. Özge Özpirinçci Serenay Sarıkaya sorularından kaçtı. İşte ayrıntılar,

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Özge Özpirinçci Serenay Sarıkaya Sorularından Kaçtı