e
sv

Ünlü Oyuncu Acil Ameliyata Alındı!

345 Okunma — 03 Şubat 2023 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’de Aldatmak dizisinde ekran karşısına çıkan oyuncu Merve Altınkaya apar topar ameliyata alındı. Omurilik tümörü ameliyatı olan Merve Altınkaya’nın ameliyatı 6 saat sürdü. Tümörün güzel huylumu  yoksa makus huylu mu olduğu şimdi açıklanmadı.

Merve Altınkaya Kimdir?

Merve Altınkaya kimdir?

Merve Altınkaya ağır çalışma temposunun akabinde ağrılarının ağırlaşmasıyla bir müddettir takip altında olduğu hastanede acil olarak ameliyata alındı. Atv’de Aldatmak dizisinde ekran karşısına çıkan oyuncu  ve dizide Burcu karakterini canlandırıyor. Ameliyat olduğunu duyan  sevenlerini ise bu habere çok üzdü.

Apar topar ameliyata alındı

Koç Üniversitesi Hastanesi’nde Beyin ve Hudut Cerrahisi Prof. Dr. İhsan Solaroğlu tarafından omurilik tümörü ameliyatına alındı. Geçtiğimiz gün ameliyata alınan Merve Altınkaya’nın ameliyatı altı saat sürdü. Altınkaya, bir müddet daha hastanede nezaret altında kalacak.

Yakın tarihte oyuncunun “49” isimli sinema sineması vizyona girmişti. Ünlü oyuncu Bizim İçin Şampiyon, Aldatmak üzere sinemalarda de rol almıştı.

merve altınkaya

Ünlü oyuncudan üzen haber geldi! Acil ameliyata alınan oyuncu, 6 saat ameliyatta kaldı. Oyuncunun son durumu hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ünlü Oyuncu Acil Ameliyata Alındı!