e
sv

Kenan İmirzalıoğlu kesenin ağzını açtı!

487 Okunma — 03 Şubat 2023 15:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sık sık mesken değiştiren Kenan İmirzalıoğlu, bu kere ailesi için seferber oldu. Kendisi üzere oyuncu olan eşi Sinem Kobal ile altı yıldır keyifli evliliklerini sürdüren Kenan İmirzalıoğlu, ailesi ve çalışanları için Beykoz’da büyük bir villa bakmaya başladı. Kiralık villa baktığı öğrenilen İmirzalıoğlu’nun satın alabileceği de konuşuluyor.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, altı yıl evvel Cunda Adası’nda yaptıkları düğün ile evlenmişlerdi. 2020 yılında birinci sefer anne-baba olan ve bunun memnunluğunu yaşayan çift, kızlarına ‘Lalin’ ismini vermişti. Çift geçtiğimiz Mayıs ayında ise ikinci bebekleri Leyla’yı kucaklarına almıştı.

“Bu sefer bebeğimiz bana benziyor” 

Kızı Leyla’nın sağlıklı bir biçimde dünyaya geldiğini söyleyen Kenan İmirzalıoğlu, “Bu sefer kızımız bana benziyor. Leyla ismi eşim ile ortak kararımızdı” açıklamasında bulunmuştu.

Kenan İmirzalıoğlu Sinem kobal

“Dışarı çıkmayalı uzun vakit oldu”

Sinem Kobal, evvelki gün akşam Etiler’deki bir yer çıkışı görüntülenmişti. Hava yağmurlu olsa bile gazetecileri kırmayarak kısa periyodik de olsa soruları yanıtlayan oyuncu, “Çocuklar Kenan Bey’e mi emanet?” sorusuna gülerek, “Dışarı çıkmayalı uzun vakit oldu. Bizim kızlar peşe peşe doğdu. Onlar ile ilgileniyorum. Arkadaşlarımız ile bir ortaya geldik. Onun işleri vardı lakin artık evde” demişti.

“Lalin’in gözleri tıpkı ben, öteki yanları annesi”

Sinem Kobal’dan sonra eşi Kenan İmirzalıoğlu da Etiler’de görüntülendi. Kuaförden çıkarken görüntülenen oyuncu, gazetecilerle ayaküstü sohbet etmişti. Kızı Lalin’in fotoğrafı hakkında konuşan oyuncu, “Lalin’in gözleri tıpkı bana benziyor, öbür yanları annesine benziyor lakin Leyla’yı daha çok bir bozkır bebeğine benzetiyorum. Her gün büyüyor ve değişiyor. Vakit onlarla birlikte çok hoş geçiyor. Allah herkesin çocuğunu bağışlasın hoş günler göstersin” demişti.

“Kenan İmirzalıoğlu, konut arayışına girdi”

Kenan İmirzalıoğlu, ikinci çocuğu Leyla doğduktan sonra yeni bir mesken arayışına girdi. Sinem Kobal ile evlendikten sonra Cihangir’de tek yaşadığı konuttan ayrılıp, Emirgan’a taşınan oyuncunun daima mesken değiştirmesi dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sene de Emirgan’dan Çengelköy’e taşınan İmirzalıoğlu bu sefer genelde ünlü isimlerin tercih ettiği Beykoz’daki konaklar oldu.

“Kenan İmirzalıoğlu’nun konut fiyatı dudak uçuklattı”

Eşi Sinem Kobal, kızları Lalin ve Leyla ile memnun bir tablo çizen oyuncu, ailesi ve konut çalışanları için büyük bir konut bakıyor. Kiralık villa baktığı öğrenilen İmirzalıoğlu’nun satın alabileceği de konuşuluyor. Oyuncunun, baktığı villaların kiralık bedeli 100 bin TL ile 500 bin TL ortasında değişirken, satılık ise 50 milyon ile 150 milyon TL ortasında olduğunu söyleniyor.

kenan imirzalıoğlu,sinem kobal,sinem kobal kenan imirzalıpğlu

Kenan İmirzalıoğlu ailesi için kesenin ağzını açtı! Ailesi için hiçbir harcamadan kaçmayan İmirzalıoğlu, ailesi için lüks bir villa bakıyor. Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kenan İmirzalıoğlu kesenin ağzını açtı!