e
sv

Ümit Erdim Kızını Paylaştı

543 Okunma — 12 Aralık 2022 19:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2003-2006 yılları ortasında yayınlanan ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde canlandırdığı ‘Arif’ karakteriyle üne kavuşan Ümit Erdim, 22 Eylül 2022’de eşi Seda Erdim ile ikinci çocukları Ela’yı kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı. Ümit Erdim, kızı Ela ile çekilen fotoğrafını “Birileri mayışmış” notuyla yayınladı.

“Ela Hanım Biraz Evvel Ortamıza Katıldı”

Ünlü oyuncu, müjdeli haberi duyurduğu toplumsal medya hesabından “Allah bütün yavrularımıza sıhhat sıhhat versin, bahtları açık olsun. Ela Hanım biraz evvel ortamıza katıldı” bildirisini yazmıştı

“Dünyalara Bedel”

Doğum öncesi ve sonrası paylaşımlar yapan Seda Erdim, eşi Ümit Erdim’in bu paylaşımını “O kadar küçük ki inanamıyorum” diyerek kendi Instagram hesabından yayınladı. Çiçeği burnunda anne, sonrasında da kızlarını paylaşmıştı.

Ela bebeğin yüzünü göstermeyen Seda Erdim, abla olan Ses’in kardeşine baktığı anı fotoğraflamıştı. Seda Erdim, paylaşımına; “Dünyalara bedel” notunu düştü. Ünlü ismin paylaşımı büyük ilgi görmüştü.

“Yorgun Kuşlar Çizelim”

Şimdilerde vaktinin tamamını kızlarıyla geçiren Seda Erdim, geçtiğimiz haftalarda bebeği Ela ile aynadan çektiği fotoğrafı “Şuraya yorgun kuşlar çizelim” notuyla paylaşmıştı. Erdim, bu paylaşımına bir takipçisinden gelen “Yeni doğum yapmış anne nasıl bu kadar zayıf olabilir?” yorumuna karşılık vermişti.

Ümit Erdim Kızını Paylaştı

Sosyal medya hesabından vakit zaman ailesiyle çekilen fotoğraflarını yayınlayan Ümit Erdim, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Erdim, kızı Ela ile çekilen fotoğrafını “Birileri mayışmış” notuyla yayınladı. Ela’nın, ablası Ses’e olan benzerliği ise takipçilerin dikkatinden kaçmadı.

Bazı toplumsal medya kullanıcıları, “Ela ablasına benziyor” ve “Ela, Ses’in bebekliğine benziyor” yorumları yapıldı.

“Hanım Beğeniyorsa Sorun Yok”

Tüp mide ameliyatıyla 60 kilo vererek adeta bir deri bir kemik kalan Ümit Erdim, “Hanım fit olunca ben de fit oldum. O beğeniyorsa sorun yok” açıklamasında bulunmuştu.

Erdim, meslektaşı Hazal Kaya’nın “Kilolu bayanlara başrol verilmiyor” formundaki kelamlarının hatırlatılması üzerine de erkek oyuncularda bu türlü bir durumun kelam konusu olmadığını belirtip, “Kiloluyken üç uzun metraj başrol sinemam var, demek ki erkek için geçerli değil bu. Hanımların tarafını onlar daha yeterli bilir onlar o tarafın dinamiklerini daha uygun bilir o denli demişse kesinlikle bir bildiği vardır. Biraz çorba o konu, yani kiloya kadar öbür faktörler var aslında o taraf için tıpkı şeyi söyleyemem” demişti.

“Ya Hastalıklıysam”

Öte yandan Ümit Erdim’in kilo vermesinin akabinde bir takipçisi, ünlü isme; “Keşke bu kadar zayıflamasaydın. Hastalıklı üzere görünüyorsun” yorumunu yapmıştı.

ümit erdim,Ümit Erdim Kızını Paylaştı

2003-2006 yılları ortasında yayınlanan ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde canlandırdığı ‘Arif’ karakteriyle üne kavuşan Ümit Erdim, 22 Eylül 2022’de eşi Seda Erdim ile ikinci çocukları Ela’yı kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı. Ümit Erdim, kızı Ela ile çekilen fotoğrafını “Birileri mayışmış” notuyla yayınladı. “Ela Hanım Biraz Evvel Ortamıza Katıldı” Ünlü oyuncu, müjdeli haberi duyurduğu toplumsal medya hesabından […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ümit Erdim Kızını Paylaştı