e
sv

Tuba Ünsal: Dayatmalardan Sıkıldım

689 Okunma — 05 Aralık 2022 23:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tuba Ünsal, Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Göndermeli açıklamalarda bulunan Tuba Ünsal “Dayatmalardan sıkıldım” dedi. İşte o açıklamalar;

“Ne Konuşsam Boş Kalır”

Ünlü isim, Elisabeth Mas Vall ile evliyken Caner Karaloğlu ile aşk yaşamış ve iki bayan bu sebeple gerilerek hengame etmişti. O denli ki ikili bir yerde ettikleri arbededen sonra davalık olmuştu. Ünsal kısa müddet sonra Caner Karaloğlu ile ayrılmıştı. Tuba Ünsal, bu olaylarla ilgili sorulan; “Yuva yıkan bayan oldun mu?” sorusuna ağlayarak şu karşılığı vermişti:

Asla. Çok da korkarım bildiğim kadarıyla… O kadar girmek istemediğim bir alan ki… Ne konuşsam boş kalır, benim içim çok rahat! Kimsenin kocasını elinden almadım. Bu türlü olmasaydı mahkemeler ceza verirdi. Davalar geri çekilmezdi. Palavra söylüyor olsaydım çok daha pür pak çıkabilirdim. Bana sorduklarında da palavra söylemedim, ‘tanıyorum’ dedim. O yüzden bunlara girmek istemiyorum.

Tuba Ünsal’a Şiddet Nedeniyle Açılan Dava Sonuçlandı

İspanyol model Elisabeth Mas Vall’ı karşılaştıkları yerde darp ettiği tez edilen ünlü oyuncu Tuba Ünsal hakkında açılan davanın İstanbul 17. Asliye Ceza Mahkemesi‘nde görülen karar duruşmasına taraflar katılmadı. Müştekinin şikayetinden vazgeçtiği, sanık Tuba Ünsal’ın da bu durumu kabul ettiğine dair mahkemeye dilekçe sunduğu belirtildi. Duruşma savcısı da davanın düşürülmesini talep etti. Mahkeme de Elisabeth Mas Vall’ın şikayetinden vazgeçmesi üzerine davanın düşürülmesine karar verdi.

Tuğba Ünsal Kimdir?

Tuba Ünsal Serdar Turan ile Birinci Sefer Görüntülendi

Tüm bunların akabinde 40 yaşındaki Tuba Ünsal, iş insanı Serdar Turan ile yeni bir aşka yelken açtı. Geçtiğimiz ay 14. Taşkent Uluslararası Film Festivali’ne birlikte katılan ikili, son olarak evvelki gün Kuruçeşme’de yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

Utangaç haller sergileyen hoş oyuncu, ayaküstü basın mensuplarıyla konuşarak; “Bugün setim yok. Tatil günüm. Memnunum, her şey yolunda” sözlerini kullandı. Ünlü çiftin bir orta birbirlerine sarılarak deniz kenarında yaşadıkları romantik anlar, kameralara bu türlü yansıdı.

“O Yarışlar Tam Kalksın” Diyen Tuba Unsal Gündem Oldu…

‘Doğu Demirkol ile Alelade Show ‘a katılan hoş model Tuba Unsal, yapılan hoşluk müsabakalarına dair önemli tenkitlerde bulundu. Ünlü isim, “Güzellik yarışı eksiksiz kalksın. Bu türlü saçmalık olabilir mi! Bir kız yürüyor, poposuna, eline başına bak, hoş mi değil mi?” şeklinde tabirleri toplumsal medyada gündeme oturdu…

Tuba Ünsal: Paramı Tiyatorya Yatırdım

Tuba Ünsal: Dayatmalardan Sıkıldım

Oyuncu, “Ayıp olur diye takipten çıkamadıklarım çok var. Zorunda mıyız? Bir de, ‘Takip etsene beni’ diyenler var. Aslında, ‘İlgimi çekmiyorsunuz’ demek istiyorum lakin söyleyemiyorum” sözlerini kullandı.

tuba ünsal,Tuba Ünsal: Dayatmalardan Sıkıldım

Göndermeli açıklamalarda bulunan Tuba Ünsal “Dayatmalardan sıkıldım” dedi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tuba Ünsal: Dayatmalardan Sıkıldım