e
sv

Burcu Kara İkinci Kez Anne Oldu

704 Okunma — 05 Aralık 2022 23:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir müddettir ekranlardan uzak olan ve şimdilerde direktör Fırat Parlak ile memnun bir evlilik sürdüren ve Ali Çınar isminde beş yaşında bir oğlu bulunan oyuncu Burcu Kara, ikinci bebeğini kucağına aldı. Burcu Kara ikinci sefer anne oldu. İşte ayrıntılar;

Burcu Kara Bebeğinin İsmini Açıkladı

Yaklaşık 8 aylık gebe olan Kara, vapura binmeden evvel gazetecilerin sorularını yanıtladı. Doğuma son 40 gün kaldığını belirten Kara, “Hamilelik çok hoş geçiyor. Bunun için her gün şükrediyorum. Birincisinde de öyleydi. Sağlıklı bir süreç oluyor benim için kendimi yeterli hissediyorum” dedi.

Hamur işi yiyeceklere aşerdiğini söyleyen Kara, “Bu orta canım acayip pide çekiyor. Aklıma bu türlü daima internetten sipariş datayım geliyor. Her aklıma geleni alsam 30 kilo almıştım şimdiye kadar. Pilates yaparak formumu müdafaaya çalışıyorum. Akşam, gece bile olsa gidiyorum” diye konuştu.

Erkek bebek bekleyen Kara, oğluna Can ismini koyacaklarını söyleyerek ismi birinci kere açıkladı.

Burcu Kara İkinci Defa Anne Oldu

Burcu Kara-Fırat Parlak çifti, evvelki gün heyecanla bekledikleri bebeklerine kavuştu. Bir erkek çocuk sahibi daha olan Kara, Can ismini verdikleri oğlunun ayağını tuttuğu bir kareyi; “Can’ımız geldi” iletisiyle 882 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladı.

Yorum Yağdı

Başta Deniz Seki, Gonca Vuslateri, Ebru Akel ve Bengü üzere ünlü isimler olmak üzere; Kara’ya birçok takipçisinden âlâ dileklerini ileten bildiriler geldi.

Sevenleri, Burcu Kara’nın fotoğrafına; “Hoş geldin Can. Sıhhatle, memnunlukla büyüsün. Upuzun bir ömrü olsun”, “Maşallah Can’a. Beğenilen geldin bebek, sefalar getirdin” ve “Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin” üzere yorumlar yaptı.

“Biraz Problemli Güç Bir Süreç Oldu”

Burcu Kara, evvelki akşam Maslak’ta hastaneden çıkarken görüntülendi. İkinci çocuğunu dünyaya getiren Kara “Çok büyük bir memnunluk. Allah herkese nasip etsin. Biz bunu ikinci defa yaşıyoruz. Biraz dertli, güç bir süreç oldu bizim için hastane tarafı lakin çok şükür sağlıklı konuta gidiyoruz. Ağabeyi de çok heyecanlı o da çok memnun. Kardeşinin taklidini yapıyor, çok memnun oldu” dedi.

Burcu Kara kimdir?

Muhabirlerin “Burcu Hanım kaç kilo doğdu bebek?” sorusuna “3.5 kilo doğdu. Biraz sorunlar yaşadık lakin artık uygunuz. Mümkün olduğu kadar sağlıklı atlatmaya çalıştık. İnşallah bundan sonrası daha uygun olur. Kendimize anı kalsın diye fotoğraflar da çektirdik. İleride sevenlerimizle de paylaşırız” dedi.

Fırat Parlak ise “Çok memnunum. Burcu hoş bir doğum yaptı. Ben uzun bir vakittir yoktum burada. Burcu tek başına hamilelik geçirdi, tebrik ediyorum karımı. New York’taydım, yetişemem diye tasa ettim fakat çok şükür beni bekledi ve geç geldi” diyerek yeni doğan bebekleri ile meskenlerinin yolunu tuttular.

burcu kara,Burcu Kara İkinci Sefer Anne Oldu

Ali Çınar isminde beş yaşında bir oğlu bulunan oyuncu Burcu Kara, ikinci bebeğini kucağına aldı. Burcu Kara ikinci kere anne oldu. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Burcu Kara İkinci Kez Anne Oldu