e
sv

Taha Duymaz’ın çocukluk fotoğrafı, kardeşi tarafından sosyal medyada paylaşıldı

304 Okunma — 23 Şubat 2023 20:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

6 Şubat sabahı Kahramanmaraş merkezli 2 büyük sarsıntı Hatay’da da yıkıma neden oldu. Hatay’da yaşayan toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz, zelzelede kardeşi ile birlikte göçük altında kaldı. Günlerdir göçük altında kalan Taha Duymaz’ın ve kardeşinin geçtiğimiz hafta cansız vücuduna ulaşıldı. Taha Duymaz’ın vefatı tüm sevenlerini üzdü.

  Kardeşi, sarsıntıda hayatını kaybeden ünlü fenomen Taha Duymaz’ın çocukluk fotoğrafını toplumsal medyada yayınladı. Cansız vücudu enkazdan çıkarıldıktan sonra toprağa verilen Taha Duymaz’ın kardeşi, çocukluk fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafı görenler bir defa daha hüzne boğuldu.

“Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın”

Taha Duymaz’ın ablası ise Duymaz’dan geriye kalan eşyaları paylaştı. Taha’ya ilişkin olan telefonu çeken abla fotoğrafa, “Dilerim Allah’tan Allah’ım kimseye bu acıyı yaşatmasın.” notunu düştü. 

Taha Duymaz Kimdir?

Taha Duymaz, 1 Eylül 2003’te, Hatay’da dünyaya geldi. Instagram hesabını etkin olarak kullanan Duymaz, konutunda çektiği yemek görüntüleriyle tanınıyordu. 7 kız ve 5 erkek kardeşinin olduğunu söyleyen Duymaz, aşçı olmanın hayali olduğunu söylemişti.

Sağlık sorunu olduğu için İlkokul 4.sınıfta okulu bırakmak zorunda kalan Taha Duymaz, vaktinin büyük bir kısmını ailesiyle birlikte köyde geçiriyordu. 

Çektiği görüntülerle yemek yapmayı sevdiğini söyleyen Taha Duymaz “Kendimi hoş bir biçimde geliştirerek hayallerimden biri olan aşçı olmak istiyorum.” diyerek hayalinden bahsetmişti.

melek duymaz,taha duymaz

Ünlü fenomen Taha Duymaz’ın vefatı tüm sevenlerini üzdü. Ünlü fenomenin vefatının akabinde ablası Taha Duymaz’ın çocukluk fotoğrafını paylaştı. Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Taha Duymaz’ın çocukluk fotoğrafı, kardeşi tarafından sosyal medyada paylaşıldı