e
sv

Survivor Halil İbrahim Göker

639 Okunma — 15 Ocak 2023 20:30
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Halil İbrahim Göker kimdir? Survivor Halil İbrahim Göker kaç yaşında ve nereli?

Halil İbrahim Göker, Survivor 2023 yarışmacıları arasında bu yıl yerini aldı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ve Youtube videolarıyla tanınan Halil İbrahim Göker’in kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Halil İbrahim Göker kimdir? Survivor Halil İbrahim Göker kaç yaşında ve nereli?

Halil İbrahim Göker, 15 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sosyal medya içerikleri üreten Halil İbrahim Göker, video paylaşım uygulaması ile adını duyurduktan sonra Youtube ve Instagram paylaşımlarıyla da yükselişe geçmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür.

HAVALİMANINDA SON PAYLAŞIM

Fenomen Halil İbrahim Göker, Survivor adasına gitmeden önce takipçileriyle vedalaştı.

Fenomen isim paylaşımında şunları söyledi;

“Bu tür konuşmaları pek beceremiyormuşum onu anladım ama yapmak zorunda olduğumu da biliyorum, yaklaşık 10 senedir sosyal medyaya içerik üretiyorum, sizin sayenizde bir şeylere sahip oldum, sizin sayenizde şu an Survivor’ın içerisindeyim ve yine sizin desteğinizle orada yeni bir hikaye yazacağım! Hani diyorlar ya “Bir gecede cahil bırakıldık” diye cidden bir gecede çok şey değişebiliyormuş bir gecede sizle, bu ortamla, bu mecrayla net bir şekilde iletişimimin kesiliyor. Bu cidden benim gibi işi komedi, güldürü olan biri için çok garip bi duyguymuş, insana durgunluk getiren bir duyguymuş. Hayallerime giden yolda, böyle bi yolculuğa çıkmam gerekiyordu ve zamanı da gelmişti, şimdi size giderayak bir bilgi daha veriyorum en güzel hikayeler şu şekilde ortaya çıkar; “YA KASABAYA BİR YABANCI GELİR YA DA KAHRAMAN BİR YOLCULUĞA ÇIKAR” 🙂

Kendinize çok çok iyi bakın arkadaşlar, beni ne kadar uzun süre görmezseniz bilin ki benim için o kadar iyidir, bu süreçte bana bi’ sempati duyup, takip eden herkes şimdiden hoşgeldi 🙂 döndüğümde hazırda bekleyen projelerle görüşmek üzere, hoşçakalın, Allah’a emanet”

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Survivor Halil İbrahim Göker