e
sv

Sinem Kobal’dan Lalin Paylaşımı

575 Okunma — 29 Aralık 2022 01:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2022 yılında Leyla ismini verdiği kızına kavuşarak ikinci sefer anne olan Sinem Kobal, hem özel hayatı hem mesleği hem de hoşluğuyla sık sık isminden kelam ettiriyor. Ünlü oyuncu, artık ise toplumsal medya paylaşımıyla gündem oldu. Sinem Kobal’dan Lalin paylaşımı geldi. İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı;

İşte Sinem Kobal İle Kenan İmirzalıoğlu’ nun Aile Pozu;

Sinem Kobal da misal cümlelerle Kenan İmirzalıoğlu ile münasebetinden bahsetmişti…

“Kenan ruhuma ve kalbime o denli bir dokundu ki…Eşimi bulduğumu hissettim. Bu çok hoş bir duygu… İnsan ruhu çok acayip. Hepimizin bir ruh eşi vardır ve onu bulduğun vakit hissedersin derler ya… İşte onu buluyorsun. Sonra da hiç sorgulamadan teslim oluyorsun. Cümlelerle bunu anlatamıyorum, yalnızca yaşıyorum…”

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu İkinci Bebeklerini Kucaklarına Aldı

Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan oyuncu Sinem Kobal’dan hoş haber geldi.  21 Ekim 2020’de kızı Lalin’i kucağına alan Kobal bugün ikinci kere doğum yaptı.

Kobal’ın ve kız bebeğinin durumunun düzgün olduğu öğrenildi. İkinci sefer anne ve baba olan ünlü çift kızlarına Leyla ismini verdi.

Sinem Kobal kimdir?

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Kızı Leyla İyileşiyor

Minik Leyla’nın tedavisi geçtiğimiz pazartesi gününden beri Maslak Acıbadem Hastanesi’nde devam ediyor. Çift bebeklerini iki gün sonra meskenlerine götürebilecek. Kenan İmirzalıoğlu’nun menajeri, mevzu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Dışarıdan kaptığı enfeksiyona bağlı zatürre başlangıcı vardı. Fakat artık güzelleşti ve çok sağlıklı.” 2016 yılında evlenen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın 2 yaşında Lalin ve Leyla isminde iki kız çocukları var.

“Leyla Bana Benziyor”

Kenan İmirzalıoğlu, kızı Leyla’nın kendisine daha çok benzediğini “Leyla biraz daha babaya yakın üzere. Koyu görünüyor ancak çok değişiyorlar. Lalin de birinci başta bana benziyordu sonra anneye döndü. Leyla’nın birinci hali annesinin de söylediği üzere bana benziyor” kelamlarıyla anlatmıştı.

İlgiler Onlara Çevrildi

Sinem Kobal, geçtiğimiz ay 1.5 yaşındaki kızı Lalin’le birlikte Bebek’te objektiflere takılmıştı. Çocuğunu kucağında taşıyan 34 yaşındaki oyuncu, etraftakilerin ilgi odağı olmuştu.

Sinem Kobal’dan Lalin Paylaşımı

Hem özel hayatı hem mesleği hem de hoşluğuyla isminden kelam ettiren Kobal, artık ise toplumsal medya paylaşımıyla gündeme geldi. Kobal, kızı Lalin ile mutfakta verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşım, kısa sürede gündem oldu.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin ilgi odağı olurken “Ne kadar büyümüş” yorumu yapıldı.

kenan imirzalıoğlu,sinem kobal,Sinem Kobal’dan Lalin Paylaşımı

sosyal medya paylaşımıyla gündem oldu. Sinem Kobal’dan Lalin paylaşımı geldi. İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Sinem Kobal’dan Lalin Paylaşımı