e
sv

İrem Helvacıoğlu’ndan Şaşırtan Hastalık Açıklaması

523 Okunma — 29 Aralık 2022 00:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisiyle geniş bir hayran kitlesi yakalayan İrem Helvacıoğlu, evvelki gün TRT 1’de yayınlanan yeni projesinin setinden çıkar çıkmaz soluğu Bebek’te aldı. Oyuncu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. İrem Helvacıoğlu’ndan şaşırtan hastalık açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

İrem Helvacıoğlu ile Yolaç Özcan Ayrıldı Mı?

Tüm yazı birlikte tatil yaparak ve dinlenerek geçirmek istediklerini söyleyen hoş oyuncu İrem Helvacıoğlu ile Özcan Yolaç çiftinden üzücü bir haber geldi. Ünlü oyuncunun bugün toplumsal medya hesabından erkek arkadaşutla birlikte çekilen fotoğraflarını silmesi başları karıştırdı. Bu durumun fark eden takipçileri “İrem ile Yolaç ayrıldı mı?” sorusuna cevap aramaya başladı. Çiftin birbirini takip etmeyi bırakması da gözlerden kaçmadı. İkiliden şimdi bu bahiste rastgele bir açıklama gelmedi… Gözler çiftten gelecek açıklamada.

İrem Helvacıoğlu Yolaç Özcan Ayrılığının Perde Arkası

Dünyaevine girmeleri beklenen İrem Helvacıoğlu ile gurme Yolaç Özcan sürpriz biçimde ayrıldı! Birbirlerinin kimi özelliklerinin karşıt olduğunu söz eden sevgililer, evvelki akşam ‘fikir ayrılığı’ nedeniyle konuşarak bağlantılarını noktalama kararı aldı.

Ünlü çiftin, ayrılığın akabinde toplumsal medya hesaplarından takipleşmeyi bırakması da dikkat çekti. İrem Helvacıoğlu ve Yolaç Özcan’ın, daha evvel de uyuşmazlık yaşayıp, iki sefer ayrılığın eşiğinden döndüğü öğrenildi. Çiftten ayrılıkla ilgili şimdi hiçbir açıklama gelmemişti.

“Yeni yılda neler bekliyorsunuz?” sorusu üzerine ise ünlü oyuncu, “O kadar beklenti var ki her seneye beklentiyle giriyorum. Artık beklenti söylemek istemiyorum” halinde konuşurken, gülerek “Şu grip ve öksürüğün geçmesini istiyorum” diyerek uzaklaştı.

“Hala Bir Gücüm Var”

‘Yürek Çıkmazı’ dizisinde ‘Zeynep karakterine hayat veren ‘İrem Helvacıoğlu, “Menajerimle birlikte setten çıktım. Dün gece başladım, bu sabah bitirdim. Hâlâ bir gücüm var, onu değerlendiriyorum” dedi.

“Her Yıl Olduğu Üzere Evdeyiz”

Ünlü oyuncu, “Dizi dışında neler yapıyorsunuz? sorusuna, “Çok bir şey yapamıyorum. Çok vaktim yok ailemle birlikte vakit geçirmeye çalışıyorum. Onlar da yeni geldiler yanıma, yılbaşını daima birlikte geçireceğiz. Her yıl olduğu üzere yeniden evdeyiz” cevabını verdi.

“2022 sizin için nasıl geçti?” sorusu da yöneltilen Helvacıoğlu, “Ben hâlâ koronavirüsün tesirinden çıkamıyorum. Kaç yıl geçti, ne oldu, korona yeni mi bitti, ne vakit rahata erdik? Onu düşündüm bir an. 2022 bence hoş geçti. Kazasız belasız bu yılı da devirdik” tabirlerini kullandı.

İrem Helvacıoğlu’ndan Şaşırtan Hastalık Açıklaması

“Yeni yılda neler bekliyorsunuz?” sorusu üzerine ise ünlü oyuncu, “O kadar beklenti var ki her seneye beklentiyle giriyorum. Artık beklenti söylemek istemiyorum” formunda konuşurken, gülerek “Şu grip ve öksürüğün geçmesini istiyorum” diyerek uzaklaştı.

irem helvacıoğlu,İrem Helvacıoğlu’ndan Şaşırtan Hastalık Açıklaması

basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. İrem Helvacıoğlu’ndan şaşırtan hastalık açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

İrem Helvacıoğlu’ndan Şaşırtan Hastalık Açıklaması