e
sv

Şeyma Subaşı’dan aylık abonelik alan fenomen Meriç Keskin’e şok hareket

240 Okunma — 24 Nisan 2023 00:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

5 Mayıs’ta Marakeş’te tekrar nikah masasına oturma hazırlığında olan Şeyma Subaşı yalnızca fiyatlı aboneleri için paylaştıkları imajları ifşa eden fenomen Meriç Keskin’i engelledi. Engellendiğini fark eden Meriç Keskin ” Paramı geri ver , resmen dolandırıldım” diye isyan etti.

Meriç Keskin’in paylaşımı

Dünya’da birçok Influencer ve ünlülerin “ücretli abonelik” karşılığında Instagram’ da özel içerikler paylaşmaya Türkiye’den birinci katılan isim Şeyma Subaşı oldu. Şeyma Subaşı’nın özel hayatını takip etmenin fiyatı aylık 69 TL. Düğünüyle ilgili özel ayrıntıları saklı hesabından yayınlayan Subaşı, bekarlığa veda partisinin ayrıntılarından kareler paylaştı. Subaşı, bu kareleri yayınlayan Meriç Keskin’i engelledi.

“Şeyma paramı geri ver”

Kendisini engellediğini fark eden Meriç Keskin  “Şeyma beni engellemiş galiba. Bizim 69 TL ne olacak? Vallahi bak sarfiyat Acun’dan isterim. Söyleyin iade etsin 69 liramı. Vallahi Acun Ilıcalı’nın kapısını çalarım. Ne kadar ayıp bir şey bu ya. Ne yaptık ya biz sana. Paramı geri istiyorum, tüketici haklarına gideceğim. Resmen bu dolandırmak değil de ne?” diyerek alaycı bir halla sitem etti. Meriç Keskin daha sonra Şeyma Subaşı’nın kitabını çöpe attı.

Aynı hayatımdan engellediğim gibi

Meriç Keskin’in yaptığı paylaşımlardan sonra kendini savunan Subaşı : “Kendini sevmek ve sevildiğini bilek çok hoş bir şey. Hele de bedel gördüğünü bildiğin beşerler tarafından. Daha özel paylaşımları aslında özel hesabımda yapıyorum. Takip etmek isterseniz edersiniz. Başka türlü şeyler gördüğümde de engellerim. Tıpkı hayatımdan engellediğim gibi” dedi.

Şeyma Subaşı paylaşımı

meriç keskin,Şeyma Subaşı Haberleri – Son Dakika Aktüel Şeyma Subaşı Haberleri

5 Mayıs’ta Marakeş’te tekrar nikah masasına oturma hazırlığında olan Şeyma Subaşı’dan Meriç Keskin’e şok hareket…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Şeyma Subaşı’dan aylık abonelik alan fenomen Meriç Keskin’e şok hareket