e
sv

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsalouissi Yeni Fotoğraf Paylaştı

589 Okunma — 07 Aralık 2022 18:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile nikâh masasına oturmak için hazırlık yapan toplumsal medya fenomeni Şeyma Subaşı, sevgilisiyle yeni pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsalouissi yeni fotoğraf paylaştı. İşte o paylaşımlar;

Şeyma Melisa’yı Koluna Kazıttı

Geçtiğimiz haftalarda Şeyma Subaşı’nın sevgilisi ile güneşlendiği anları paylaştığı manzaralarda ortaya çıkan ayrıntı ise magazin gündemini adeta sallamıştı. Manzaralarda, Mohammed Alsaloussi’nin omzunda Şeyma ve Melisa isimlerinin yazdığı görülmüştü. Alsaloussi’nin, iki ismin ortasına sonsuzluk işareti eklettirmesi de öbür bir ayrıntıydı.

Mohammed Alsaloussi ve Şeyma Subaşı Evleniyor

Subaşı, geçtiğimiz hafta yaptığı bir paylaşımla tekrar tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sevgilisiyle çekilen yeni pozlarını 3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştıktan sonra, sayfasının öyküler kısmından de yayınladı.

Bu paylaşımına, “Karın olmak için sabırsızlanıyorum” iletisini yazan ve gelinlikli bayan emojisi ekleyen 32 yaşındaki Subaşı, iş insanı sevgilisiyle yakında evleneceğinin düşünülmesine sebep oldu.

“Mutluluğunu Toplumsal Medyada Paylaşma”

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, son olarak Mısırlı iş insanı sevgilisi Meedo ile evlilik davetiyesini toplumsal medyadan paylaştı. “Mutluluğunu artık toplumsal medya hesabından paylaşma Şeyma” diye kendini uyaran toplumsal medya fenomeni “Mutluluk bir seçimdir ve ben bu biçimde çok memnunum. Bazen de onları paylaşırım. Her neyse ben çok heyecanlıyım” diyerek evleneceğini duyurdu.

“Beni Ailemden İstedi”

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz sene YouTube kanalından ayrılmadan öne Alsalouissi ile yaptıkları evlilik hazırlıklarına dair açıklamalarda bulunmuştu. Bodrum’da aile tatili yaptıklarını belirten Subaşı, anne ve babasının Mohammed Alsaloussi’yi çok sevdiğini ve uygun anlaştıklarını söylemişti. “İsteme oldu aslında. Meedo beni ailemden istedi” diyen Subaşı, Bodrum’da daha fazla yakınlaştıklarını söz etmişti.

Esprili bir lisanla, “Herkes evlilik ne vakit diye soruyor. Evlilik kadar başınıza taş düşsün” halinde konuşan Subaşı, “Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz?” diyerek, evliliğe bu kadar mana yüklemenin mantıklı olmadığını ima etmişti. Düğün ile ilgili de açıklama yapan Subaşı, düğünü evvel Ibiza’da yapmayı düşündüklerini lakin çok fazla çabuk etmemek için iptal etme kararı aldıklarını söylemişti.

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsalouissi Yeni Fotoğraf Paylaştı

Miami’ye geri dönen Subaşı, son olarak 3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının öyküler kısmından Meedo ile yeni bir pozlarını yayınladı. Subaşı’nın müstakbel eşiyle yayınladığı bu kare, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

Mohammed Alsalouissi,Şeyma Subaşı Haberleri – Son Dakika Yeni Şeyma Subaşı Haberleri,Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsalouissi Yeni Fotoğraf Paylaştı

Yeni pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsalouissi yeni fotoğraf paylaştı. İşte o paylaşımlar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsalouissi Yeni Fotoğraf Paylaştı