e
sv

Ceyhun Fersoy Kazayla İlgili Sorulara Yanıt Verdi

700 Okunma — 07 Aralık 2022 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Baş Belası’ tiyatro oyununu Çorum’da sahnelemelerinin akabinde Samsun’a gerçek hareket eden grubu taşıyan minibüs, Merzifon’a bağlı Çaybaşı Köyü civarında önünde seyreden TIR’a arttan çarpmıştı. Feci kazada minibüste bulunan 3 kişi hayatını kaybetmiş, 8 kişi yaralanmıştı. Kazadan kurtulan isimlerden Ceyhun Fersoy, Instagram hesabından takipçileriyle soru-cevap aktifliği yaptı. Ceyhun Fersoy kazayla ilgili sorulara karşılık verdi. İşte o karşılıklar;

Herkesi Sarsan Kaza

Çorum’da “Baş Belası” isimli tiyatro oyununu sahneledikten sonra Samsun’a gitmek üzere evvelki gece yola çıkan oyuncuları taşıyan Aykut Bektaş idaresindeki minibüs, önünde seyreden Hacı Ahmet Kılıç denetimindeki TIR’a arttan çarpmıştı. Minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını kaybederken, şoför ile Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek yaralanmıştı.

Ceyhun Fersoy’dan İçleri Burkan Paylaşım

Kazada grup arkadaşlarını kaybetmenin kederini yaşayan Ceyhun Fersoy, meskeninde çekilen bir fotoğrafı duygusal notla paylaştı. Fersoy paylaşımında şunları tabir etti:

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Güya sinemanın içinde bir sahneyi oynamış üzereydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, zira 3 kıymetli arkadaşımız bunu istemezdi… Çok bedelli yol arkadaşlarımı kaybetmenin ıstırabını tanım edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Artık ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha güzel olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum… Arayan, bildiri atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, âlâ ki varsınız. Üç bedelli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…

Ceyhun Fersoy Kazayla İlgili Sorulara Cevap Verdi

Arkadaşlarını kaybetmesinin hüznünü yaşayan 40 yaşındaki Ceyhun Fersoy, faal olarak kullandığı 150 bin takipçili Instagram hesabından sevenleriyle soru-cevap aktifliği yaptı.

Sağlık durumunu soran hayranına bilgi veren ünlü isim, “Şimdilik durumum iyi… Ayak bileğimden ameliyat oldum, kırıklar ve bağ kopması var” diye yazdı.

“Çok sıkıntı biliyorum, fakat o anı hatırlıyor musunuz?” diye soran bir takipçisine de karşılık veren Fersoy, “Hiçbir vakit, hiçbir yerde anlatmayacağım…” karşılığıyla görenleri duygulandırdı.

Oyuncu, “Sen bize Tanrı’nın armağanısın. Yeni hayatın iyi olsun” bildirisini gönderen hayranına; “Evet, 2’nci doğum günüm 20 Kasım 2022” halinde karşılık verdi.

“Tolga’yı özlüyor musun?” ve “Tolga Güleryüz’ün anısı ve ismini yaşatmak için bir proje var mı?” sorularına da kayıtsız kalmayan Fersoy, sırasıyla “O daima benim…” ve “Olacak” karşılıklarını verdi.

Kazadan ağır yaralı bir halde kurtulan Sergen Deveci’nin durumunu soran sevenlerini de yanıtsız bırakmayan Ceyhun Fersoy, “Biraz evvel konuştum, her geçen gün daha yeterli oluyor” diye yazarak, hoş haberi paylaştı.

ceyhun fersoy,Ceyhun Fersoy Kazayla İlgili Sorulara Karşılık Verdi

takipçileriyle soru-cevap aktifliği yaptı. Ceyhun Fersoy kazayla ilgili sorulara cevap verdi. İşte o cevaplar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ceyhun Fersoy Kazayla İlgili Sorulara Yanıt Verdi