e
sv

Scarlet Johansson’dan Çarpıcı Açıklamalar

627 Okunma — 15 Aralık 2022 00:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Lucy’, ‘Jojo Rabbit’ ve ‘Ghost in the Shell’ üzere üretimlerde yer alan Hollywood yıldızı Scarlett Johansson, katıldığı bir podcast programında grubunun oyunculuk mesleğinin başında kendisini ‘sarışın bomba’ rollerini üstlenmesi için yetiştirdiğini fark ettiğini itiraf etti. Hususla ilgili “Her vakit dilek objesini oynuyordum” diyen Johansson, Marvel Evreni’ndeki ‘Black Widow’ rolüyle ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Scarlet Johansson’dan çarpıcı açıklamalar geldi. İşte o açıklamalar;

“Objeleştirildiğimi Hissettim”

2017 yılında boşandığı Romain Dauriac’tan Rose Dorothy isminde bir kızı ve 2020 yılında evlendiği Colin Jost’tan Cosmo isminde bir oğlu olan ünlü yıldız Scarlett Johansson, geçtiğimiz aylarda Dax Shepard’ın podcast’i ‘Armchair Expert’e katılarak; daldaki insanların onu olduğundan daha ‘yaşlı’ gördüğünü, bu yüzden istediği rolleri alamadığını ve ‘cinselleştirildiğini’ açıklamıştı:

Objeleştirildiğimi hissettim, istediğim roller için teklif alamıyordum. Kendi kendime ‘Sanırım beşerler benim 40 yaşında olduğumu düşünüyor’ dediğimi hatırlıyorum. Mesleğimin başlarında herkes benim daha yaşlı olduğumu ve uzun müddettir oyunculuk yaptığımı düşündüğü için cinselleştirildim.

“İnsanlar Çok Daha Dinamik”

DailyMail’de yer alan habere nazaran 38 yaşındaki aktris, kesimdeki işlerin daha düzgüne hakikat değişiyor üzere göründüğünü de belirterek; “Şimdi 20’li yaşlarında genç oyuncular görüyorum, farklı rolleri üstlenmelerine müsaade veriliyormuş üzere. Artık farklı bir zamandayız, neyse ki şimdilerde oyuncular kategorileştirilmiyor. Beşerler çok daha dinamik” biçiminde konuşmuştu.

Scarlet Johansson’dan Çarpıcı Açıklamalar

Gündem olan açıklamalarının akabinde geçtiğimiz günlerde iHeartRadio’nun ‘Table for Two’ isimli podcast programına katılan ünlü isim, eski menajerlik takımının oyunculuk mesleğinin başında kendisini ‘sarışın bomba’ rollerini üstlenmesi için yetiştirdiğini fark ettiğini açıkladı.

Pagesix’te yer alan habere nazaran; Johansson, gençlik yıllarında kendi bayanlığını bulmaya başladığını ve cinselliğini keşfetmeye başladığı devirde bir şeyleri anladığını söyleyen oyuncu, şu sözleri kullandı:

Bir bakıma ‘sarışın bomba’ tiplemesinde bir aktris olmak için yetiştiriliyordum. Her vakit ‘diğer kadını’ ve istek objesini oynuyordum ve birden kendimi bu yerde köşeye sıkışmış buldum; güya oradan çıkamıyordum.

Johansson, dış görünüşüne odaklanan rolleri seçmenin kısa bir ömrü olduğunu çarçabuk fark ettiğini de belirterek; “Bu durumdaki birinin karşısına oturup ‘Bu işe yarıyor, neden değiştirmek isteyesin ki?’ demek kolay olurdu. Lakin bence bu cins roller parlak lakin çabucak yanıp, tükenecek çeşitten. Sonrasında bunun ötesine geçmek için fazla fırsatınız olmayacak ve ben de yalnızca çok çabuk tükeniyormuşum üzere hissettim” diye konuştu.

Marvel Evreni’nde canlandırdığı ‘Black Widow’ karakteri ile farklı bir rol yakalayan ve ‘sarışın bomba’ tiplemesinden çıkma talihi bulan Johansson, “İkinci ‘Iron Man’ sinemasında çalışmak için inanılmaz bir fırsat yakaladım, ki o vakitler bu rol çok az gelişmiş ve çok cinselleştirilmişti” dedi. Hoş oyuncu, sonrasında karakteri değiştirmek için direktör Jon Favreau ve Marvel stüdyoları lideri Kevin Feige ile birlikte çalıştığını da ekledi.

Scarlet Johansson,Scarlet Johansson’dan Çarpıcı Açıklamalar

‘Black Widow’ rolüyle ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Scarlet Johansson’dan çarpıcı açıklamalar geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Scarlet Johansson’dan Çarpıcı Açıklamalar