e
sv

Merve Özbey Oğlunun Yüzünü İlk Kez Paylaştı!

539 Okunma — 14 Aralık 2022 23:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İki yıl evvel Kenan Koçak ile nikah masasına oturan ünlü müzikçi Merve Özbey, geçen eylül ayında ikinci defa anne olmanın memnunluğunu yaşamıştı. Merve Özbey oğlunun yüzünü birinci kere paylaştı. İşte o kare;

“Oturdum Bir Kenarda Düşündüm”

4 Ağustos 2022’de doğum öncesi son defa saheye çıkan Merve Özbey, oğlunu kucağına almasına birkaç gün kala takipçileriyle dertleşmişti. “Doğuma günler kala her anne adayı üzere az evvel oturdum bir kenara düşündüm” diyen Dokuz ayı birinci öğrendiğimdeki heyecanımı, telaşımı, kaygımı, paniğimi, dokuz ay boyunca hiç bitmeyen mide bulantılarımı, tansiyon düşüklüğünü, halsizliğimi, ağrılarımı… Bir yandan birinci göz ağrıma, Elif’ime yetebilme çabalarımı… Tıpkı anda hem anne hem eş hem konut bayanı hem iş bayanı olmaya çalışırken, orta ara kendimden ne kadar vazgeçtiğimi enine uzunluğuna düşündüm. Birinci gebe kaldığımı öğrendiğimde ‘Acaba Elif’e yanlış mı yaptım?’ diye düşünürken, ‘Onu daha mı az seveceğim sanki?’ diye hayıflanırken, bir bayanın yalnızca evlatları için gönlünün ne kadar genişleyebileceğini gördüm” tabirlerini kullanmıştı.

Ünlü isim, “İlk gebe kaldığımda Elif’te hiç bunları yaşamamıştım. Aslında vakit zaman sizlerle de konuşuyorduk ancak bu sefer junior bizi biraz yordu açıkçası. Hormonlarım aksi döndü, tanımadığım bir bayan haline geldim. Tabiplerle, pedagoglarla, psikologlarla konuştuğumda bunların hepsinin çok olağan olduğunu fark ettim, sonra orta ara sizlerle dertleştik. Demem o ki artık yolun sonuna geldik. Birkaç güne kavuşacağız inşallah. Şu anda tek dileğim sıhhatle oğlumu kucağıma alıp iki evladım da konutumda, işimi de ailemi de sarıp sarmalayabilmek. Ve bunların hepsinden evvel artık eski Merve’ye kavuşabilmek. Zira siz varsanız, bunların hepsi. Siz yoksanız bu saydıklarınızın hiçbiri yok demektir. Eski Merve’yi de özlemedim değil. Hele ki işimi ne kadar özlediğimi size anlatamam. Bu süreçte dualarınızı eksik etmeyeceğinizi biliyorum. Her anne adayının bir avazda, sıhhatle, sıhhatle evlatlarına kavuşmalarını diliyorum. En yakın vakitte görüşmek üzere” demişti.

“Uzun ve Sağlıklı Bir Ömür Diliyoruz”

Kenan Koçak ile iki yıl evvel nikâh masasına oturan Merve Özbey, memnun evliliğini bebekle taçlandırmıştı. Şubat 2021’de kızı Elif Özüm’ü dünyaya getiren ünlü müzikçi, 16 Eylül 2022’de ise ikinci kere anne olmuştu. Merve Özbey-Kenan Koçak çifti, bebeklerine ‘Emir’ ismini vermişti. Doğumun gerçekleştiği özel hastanenin başhekimi, yaptığı açıklamada; “48 santim, 2.810 gram olarak dünyaya gelen bebeğin ve annenin sıhhat durumları çok uygun. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” tabirlerini kullanmıştı.

Merve Özbey Kimdir?

Merve Özbey Oğlunun Yüzünü Birinci Defa Paylaştı!

Merve Özbey, son paylaşımıyla ilgi odağı oldu. Oğlu Emir’in yüzünü birinci sefer gösteren müzikçi, “Merhaba ben BUYRUK. Nam-ı öteki EMİİİİ” kelamlarıyla paylaştı.

merve özbey,Merve Özbey Oğlunun Yüzünü Birinci Kere Paylaştı!

ikinci defa anne olmanın memnunluğunu yaşamıştı. Merve Özbey oğlunun yüzünü birinci kere paylaştı. İşte o kare;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Merve Özbey Oğlunun Yüzünü İlk Kez Paylaştı!