e
sv

Saçlara iyi gelen 5 bitkisel yağ!

71 Okunma — 15 Aralık 2023 03:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Saç köklerini besleyen bu doğal yağlar saçların süratli çıkmasını ve uzamasını destekliyor.

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı saç tabanlarına derinlemesine nüfuz ederek saçların beslenmesine yardımcı oluyor. Saçları kökten uca güçlendirir ve dökülmeyi durdurur. Hindistan cevizi yağı vitamin ve mineral bakımından çok zengindir. Saçların kurumasını ve yıpranmasını da pürüzler.

Hint Yağı

Hint yağı saç uzamasına takviye olan yüksek risinoleik asit içeriği ile bilinir. Saç tabanlarına masaj yaparak sürüldüğünde saç köklerini besler ve saçların süratli bir halde büyümesine yardımcı olur.

Argan Yağı

Argan yağı, argan ağacının çekirdeklerinden elde edilir ve antioksidanlar, E vitamini ve esansiyel yağ asitleri açısından zengindir.

Saç derisini çok güçlü bir biçimde nemlendirir. Saç tabanlarındaki iltihabı azaltmaya yardımcı olur. Saçlar süratli ve güçlü bir biçimde uzar. Argan yağı ayrıyeten sistemli kullanımda saç dökülmesini de durdurur.

Biberiye Yağı

Biberiye yağı saç dökülmesini durdurmak için yüzyıllardır kullanılıyor. Biberiye yağ saç tabanlarına masaj yaparak sürüldüğünde kan sirkülasyonunu hızlandırıyor. Saç köklerini uyararak potansiyel saç dökülmesini durduruyor.

Jojoba Yağı

Jojoba yağı, saç derisi tarafından üretilen doğal sebuma benzeri bir bileşime sahiptir. Saç derisinin yağ üretimini dengelemeye yardımcı olur. Saç köklerini besler ve sağlıklı saç uzamasına yardımcı olur.

Güzellik

Saç,Yağı,Yardımcı

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Saçlara iyi gelen 5 bitkisel yağ!