e
sv

Reha Özcan’dan Samimi Açıklamalar

833 Okunma — 21 Kasım 2022 13:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yapımını Süreç Sinema, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, çarşamba akşamları Kanal D’de izleyicisiyle buluşan, çekimleri Ayvalık’ta gerçekleşen sevilen dizi ‘Üç Kız Kardeş’de ‘Sadık’ karakterini canlandıran Reha Özcan’dan samimi açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Röportaj Verdi

Yayınlandığı birinci günden itibaren sıcak ve samimi öyküsüyle izleyiciyi deriden etkileyen ve her kısımda muvaffakiyetini giderek arttıran Üç Kız Kardeş’in başarılı oyuncusu Reha Özcan, Kanal D’nin ‘Arda İle Omuz Omuza’ programının çekimleri öncesi Magazin D’ye özel açıklamalarda bulundu.

Reha Özcan’dan Samimi Açıklamalar

Sokağa çıktığımız vakit insanların bizi bağrına basan hali hepimizi çok motive ediyor. Her gelen senaryoyu biz de merak etmeye başlıyoruz o vakit. Merak öbür taraftan çalışmayı beraberinde getiriyor ve daha fazla özeniyorsunuz. Şayet yapmış olduğunuz iş seyirci tarafından beğeniliyorsa layık olmaya çalışıyorsunuz. Biz de şu anda onu yaşıyoruz, gurur duyuyoruz tabi yaptığımız işin bir bedeli olduğu için.

“Biraz Mükemmelliyetçi Bir Adamım”

Yaptığım bütün işleri ‘Aaa ne hoş yapmışız’ diye izleyemiyorum, ‘Daha ne eksiği var?’ diye izliyorum. Biraz mükemmeliyetçi bir adamım, kusurlu işleri de seviyorum lakin mükemmeliyetçi bir adamım. Çok düşünülüp az konuşarak çok fazla yapılan işleri seviyorum o yüzden de seyrettiğim şeyler üzerine tahammül fersah bir adam olabiliyorum. Aslında benim için dertli bir durum.

“Sette Mutluyuz”

Biz çok memnunuz. Öncelikle her sabah Ayvalık’ta uyanıyorsun. Ben bayan hassaslığına çok inanıyorum. Bu ülkeyi hatta bu dünyayı bayanlar yönetse daha adaletli daha hakkaniyetli bir dünya olacağını düşünüyorum. Zira analık hissinin tıpkı vakitte bağışlayıcılığı ve motive edici olduğunu düşünüyorum. Bayan müellifimiz, bayan senaristlerimiz, bayan direktörlerimiz, bayan yapımcımız… O güç çok âlâ geliyor ve daha sevgi dolu bir setin içerisindeyiz. O yüzden çok memnunum. Evvel işi seviyoruz. Sonuçta iki şeyin üzerine döner bu işler. Şayet hayaline yakın oluyorsa otomatikman saygıyı da getiriyor. Bir de sevdiğin beşerler oluyorsa, duyarlılarsa toplumsal öykülere, insan ilgilerinde duyarlılarsa öteki bir atmosfer yaratıyor. İşte o denli bir setimiz var.

Reha Özcan,Reha Özcan’dan Samimi Açıklamalar

Üç Kız Kardeş’de ‘Sadık’ karakterini canlandıran Reha Özcan’dan samimi açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Reha Özcan’dan Samimi Açıklamalar