e
sv

Thor Saevarsson Çapkınlık Turunda Yakalandı!

643 Okunma — 21 Kasım 2022 13:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile İzlandalı sevgilisi Thor Saevarsson, önümüzdeki yaz nikah masasına oturmak için hazırlık yapıyordu. Lakin her fırsatta birlikte romantik paylaşımlar yapan ünlü çiftin, ayrıldıkları sav edildi. Birbirlerini silen eski aşıklardan Thor, oyuncu Deniz’i çabuk unuttu. İzlandalı direktörün, bir bayanı dudağından öpmeye çalıştığı anlar objektiflere yansıdı. Thor Saevarsson çapkınlık tipinde yakalandı! İşte ayrıntılar;

“Hala Şoktayım”

Ardından Arnavutköy’deki bir yerde kutlama yemeği gerçekleştiren çiftten Deniz, “Çok hazırlıksız yakalandım. Çok memnunum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya’da, onun Avrupa’da olması. Onun için bu türlü bir sürpriz yapmış” biçiminde konuşmuştu.

“Düğünle İlgili Çok Hayalim Yokmuş”

Dilan Çiçek Deniz, daha evvel de Thor Saevarsson ile ilgisi hakkında, “Her şey çok güzel gidiyor. Onun da kendi işleri var. Umarım ileriki bir vakitte birlikte bir projede yer alırız” tabirlerini kullanmıştı.

Deniz, basın mensuplarının, “Düğününüzle alakalı hayalleriniz var mı? Nasıl olacak?” sorularına ise, “Galiba o kadar çok hayalim yokmuş… Şimdi hiçbir şey planlayamadık. Umarım yakında her şeyi planlayacağız. Şu an için hiçbir şey yok” karşılığını vermişti.

“Erteledik”

Ardından İzlandalı reklam direktörü sevgilisi Thor Saevarsson ile yakın vakitte evlenmeleri beklenen oyuncu, düğünü ertelediklerini söyleyerek; “İkimizin de işleri epeyce ağır, bu yüzden düğünü erteledik. Seneye yaz üzere olacak. Haberiniz olur zaten” tabirlerini kullanmıştı.

“Evden Ayrıldı”

Tüm bu yaşananlardan sonra Dilan Çiçek Deniz’in, önümüzdeki yaz evlenmeye hazırlandığı İzlandalı reklam direktörü Thor Saevarsson’dan ayrıldığı öne sürüldü. Oyuncunun, sevgilisinin kıskançlığı nedeniyle nişanı attığı ortaya çıktı.

Saevarsson’un da Deniz’le birlikte yaşadığı konuttan ayrıldığı öğrenildi. Yakın etrafının barışmak için ortaya girmesine karşın, Deniz’in geri adım atmadığı da tezler ortasında.

Ayrılık Nedeni Kıskançlık Mı?

İddiaya nazaran hoş oyuncunun yeni filminde Burak Deniz’le oynadığı sevişme sahneleri münasebette yeni bir krize yol açtı. Deniz’in bağlantısında yaşanan bu kriz sonunda bağlantıyı noktaladığı sav edilse de taraflardan bu bahis hakkında şimdi bir açıklama gelmedi.

Thor Saevarsson Çapkınlık Cinsinde Yakalandı!

Birbirlerini toplumsal medyadan da silen çifften Saevarsson, son olarak Kuruçeşme’deki bir yerde iki kız ve iki erkek arkadaşıyla sabahın birinci ışıklarına kadar eğlenirken yakalandı. Magazin D’de yer alan habere nazaran; Saevarsson, arabasına binmeden evvel arkadaşlarıyla vedalaştı. Bu sırada Saevarsson’ın, bir kız arkadaşını dudağından öpmeye çalışması dikkat çekti.

O anların çekildiğini gören Deniz’in eski nişanlısı muhabirlerle de gerilerek fotoğrafları sildirmeye çalıştı.

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz,Thor Saevarsson,Thor Saevarsson Çapkınlık Cinsinde Yakalandı!

İzlandalı direktörün, bir bayanı dudağından öpmeye çalıştığı anlar objektiflere yansıdı. Thor Saevarsson çapkınlık çeşidinde yakalandı! İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Thor Saevarsson Çapkınlık Turunda Yakalandı!