e
sv

Aydan Kaya’dan Yıllar Sonra Gelen Deniz Seki Açıklaması

658 Okunma — 15 Aralık 2022 00:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’de 2003-2004 yıllarında yayınlayan ve izleyiciyi ekran başına kilitleyen ‘Popstar Türkiye’nin savlı yarışmacılarından Aydan Kaya, uzun müddettir ekranlardan uzak bir hayat sürüyor. Teoman Şafak ile evli olan ve iki çocuğu olan Kaya, YouTube kanalında yayınlanan ‘Şimdi Ne Yapıyor?’ programına konuk oldu. Aydan Kaya’dan yıllar sonra gelen Deniz Seki açıklaması gündeme damgasını vurdu. İşte Aydan Kaya’dan Deniz Seki hakkında gelen o çarpıcı açıklamalar;

Yarışmadan sonra hayatınızda neler değişti?

Neler değişmedi ki. Bir sefer beşerler tarafından tanınır olduk. Bir sürü proje yaptık. İki tane bebeğim oldu. En büyük değişiklik sanırım o. Çok şey değişti yani.

Popstar’dan evvelki Aydan’la şuanki Aydan’ı anlatır mısın?

Yarışmadan evvel tekrar sahne hayatım vardı. En son müsabakaya katıldığımda Antalya’da sahne alıyordum. Haftanın beş günü paramı bu işten kazanıyordum. Daha meczup doluydum. Müsabakadan sonra daha oturaklı biri oldum.

Popstar’a neden katıldın?

Gazeteci arkadaşlarım zorla soktular. Üstelik onlar da Milliyet’te çalışıyor. Tesadüf oldu bu da. Birinci kere bu türlü bir müsabaka yapılıyordu. ‘Sana çok güveniyoruz’ dediler.

Herhangi bir pişmanlığın var mı?

Zaman vakit şunu düşünmeden edemiyorum. Yarışa girmesem de başarılı olabilirdim herhalde. Sizin üzerinize bir etiket yapıştırıyorlar; ‘Popstar Aydan’ diye. Bu yarışın başarısıyla alakalı bir şey.

Katıldığın periyotta en unutamadığın an nedir?

Elendiğim gündü. Zira Deniz Seki de benim yüzümden gitmişti müsabakadan. Eser’le birlikte kaldığımız vakit Deniz Hanım şöyle dedi; “Aydan’ın elendiği, Bayhan’ın birinci olduğu yarışta heyet üyesi olarak kalmayı reddediyorum.”Çünkü Bayhan’a biraz tepkiliydi. Şu an sular biraz duruldu. O çok bu türlü bir tarihi andı, unutamıyorum. Bir de benim elendiğim gece çok olaylar oldu. Elendiğimi duyunca izleyiciler oranın camlarını kırdılar. Ahmet San’ın aracını kurşunladılar.

Aydan Kaya,Aydan Kaya’dan Yıllar Sonra Gelen Deniz Seki Açıklaması,deniz seki

‘Şimdi Ne Yapıyor?’ programına konuk oldu. Aydan Kaya’dan yıllar sonra gelen Deniz Seki açıklaması gündeme damgasını vurdu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Aydan Kaya’dan Yıllar Sonra Gelen Deniz Seki Açıklaması