e
sv

Öykü Gürman’dan Evlilik Açıklaması

558 Okunma — 12 Aralık 2022 18:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz ocak ayında konser vermek için gittiği Paris’te sevgilisi Fatih İçmeli’den evlilik teklifi alan ve haziran ayında nişanlanan Hikaye Gürman, evvelki gün Kıbrıs’ta sahne aldı. Ünlü müzikçi, basın mensuplarının “Evlilik tarihi katılaştı mi pekala?” sorusuna cevap verdi. Hikaye Gürman’dan evlilik açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Evlilik Teklifini Kabul Etmişti

Yaklaşık beş yıldır Fatih İçmeli ile aşk yaşayan oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman, konser vermek için gittiği Fransa’nın başşehri Paris’te evlilik teklifi almıştı. Ünlü isim, Eyfel Kulesi’nin önünde kendisine tektaş uzatan İçmeli’ye “Evet!” cevabını vermişti.

O Anları Toplumsal Medyadan Paylaştı

O anları toplumsal medya hesabından da yayınlayan Hikaye Gürman, hislerini; “Paris… Uçup giden hayatla memnunluktan uçarak geceye konduk. beklemediğim bir an… Yeniden her şey apansızın en çok sevdiğim doğallıkta ve akışta aşka dönüştü. ‘Evet!’ dedim” kelamlarıyla lisana getirmişti.

“2022 Çok Uygun Geçti”

Öykü Gürman, evvelki akşam Kıbrıs’ta sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gürman “Yavru vatanı çok seviyorum. Burada konser vermek çok hoş. Oldukça de dinleyicim var” dedi. 2022’nin son günlerine gelirken, kendi açısından değerlendirmede bulunan müzikçi “2022 benim için çok âlâ geçti. Hem oyunculuk manasında hem de müzik manasında projeler yaptım. Nişanlandım. Her açıdan hoş bir sene oldu benim için” dedi.

Öykü Gürman’dan Evlilik Açıklaması

Basın mensuplarının “Evlilik tarihi katılaştı mi pekala?” sorusuna “Yazın evlenmeyi düşünüyoruz. Daha tam tarih belirli değil, konser ve iş durumuna nazaran yazın İstanbul’da evleneceğiz” dedi.

“Doğallıktan Yanayım”

Geçtiğimiz günlerde “Doktor Ali Kerim ile Estetik Sohbetler”i izlemeye giden Gürman, “Estetik her bayanı ilgilendiren bir durum. Çok eğlendim ben izlerken, bize güzel geliyor bu türlü şeyleri izlemek. Ben ortada ufak dokunuşlar yapıyorum, vitaminler alıyorum, yaş ilerledikçe botoks yaptırıyorum. Büyük şeyler yaptırmadım hiç. Yıllardır doğal olmayı tercih ettim” dedi.

“Biz Göz Önünde İnsanlarız”

Basın mensuplarının “Sanatçı ve oyuncuların çoka kaçan estetikleri izleyici tarafından eleştiriliyor. Birtakım kesim de göz önünde ise yapılması doğal diyor. Siz ne düşünüyorsunuz bununla ilgili?” sorusuna ise “Biz göz önünde olan insanlarız. Bu yüzden estetik söz manası olarak göze hoş gelen açısından bakınca karşı değilim. Ben mesela devir dizisinde oynarken kaşımı çatarken buruşmadığı vakit olmaz. Kızdığınızda, sinirlendiğinizde oraların oynaması gerekiyor. Bu yüzden ben doğal bırakıyorum oyunculuk yaptığım için. Sahne açısından bakarsak ise görsel gösteriler için o estetiği her vakit barındırmalı. Çok güzel görünüyor, çok yakıştırıyorum bütün hanımlara da” dedi.

öykü gürman,Öykü Gürman’dan Evlilik Açıklaması

“Evlilik tarihi katılaştı mi pekala?” sorusuna karşılık verdi. Hikaye Gürman’dan evlilik açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Öykü Gürman’dan Evlilik Açıklaması