e
sv

Defne Samyeli Aşka Kendini Kapatmadı

644 Okunma — 12 Aralık 2022 18:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şimdilerde oyunculuk ve şarkıcılık yapan eski haber spikeri Defne Samyeli, evvelki gün Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Deren Talu’nun (26) sevgilisi Baran Tınaz ile kameralara yansıdı. Gazetecilerle konuşarak kızının Tınaz ile ilgisini kıymetlendiren Samyeli, kendi aşk hayatıyla ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özel itiraflarda bulunan Defne Samyeli aşka kendini kapatmadı! İşte ayrıntılar;

Yorum Yağmuruna Tutuldu

Bir periyot oyunculu olarak kamera karşısına geçen, son periyotta ise müzik mesleğiyle ön planda olan eski haber spikeri, evvelki gün Etiler’de bir yer çıkışı objektiflere yansıdı. Birinci müziğine çektiği klipte adeta avuç avuç çikolata yediği sahnelere toplumsal medyada yorum yağan ünlü müzikçiden olumsuz iletilere yanıt geldi.

Defne Samyeli’den Etki Açıklaması

Elleriyle çikolata yediği anlar sebebiyle teşhircilikle itham edilen Defne Samyeli, kelam konusu tenkitlere sert çıktı:

Benim çikolata yememde ne varmış? Çikolata yemiyor mu beşerler, ben yiyorum. Canım sıkıldığı vakit bilhassa daha çok yemek yiyorum. ‘Duygusal yiyicilik’ diye bir şey var. Bu bir gerçek. Bir klibin orasına burasına bakıp, onunla ilgili yapılan yorumlar sahibine aittir. Kim ne gözle izliyorsa ona nazaran yorum yapar. ‘Teşhirci’ ne demek? Hangi gözlükle beşerler bakıyorsa ona nazaran bir yorumda bulunuyorlar. Kimin teşhirci olduğuna bununla ilgili yorum söz eden kişi karar veremez ki! Kime nazaran, neye nazaran kimin teşhiri? Bana nazaran değil, nokta. Ben bildiğim yolda ilerlerim her vakit.

 “15 Yıldır Yaşlanma Tesirlerini Hissetmiyorum”

1991’de katıldığı hoşluk müsabakasında üçüncü olan, formda manzarası ile yıllara meydan okuyan 50 yaşındaki ünlü isim, “Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma tesirlerini hissetmiyorum bile. Bu nedenle yaş konusu tasa boyutunda gündemimde değil. Yaşım ilerledikçe yeni yapabildiklerim, geliştirdiğim yeteneklerim, yeni deneyimlerim beni o kadar heyecanlandırıyor ki dehşet değil hevesle bekliyorum önümdeki yılları. Mantalite buyken, vakit neredeyse duruyor. Anlıyorum ki çok şahsa bu manada yararım dokunacak, bir ilham kaynağı olduğumu görüyorum; bayanlar ve genç kızlar bana her ulaştıkları platformda bunu bana söylüyorlar” biçiminde konuşmuştu.

“Evde Trambolinde Zıplıyorum”

Tescilli hoş, “Spor yapmaya 20’li yaşlarımda başladım. Yük, kardiyo, pilates… Hatta pilates hocalık sertifikam da var. İdmanı çok seviyorum lakin vakit yaratamıyorum istediğim kadar. Haftada 2-3 günle sonlu. Elimde olsa daha çok yapmak isterim. Bununla birlikte her gün sistemli yaptığım birkaç antrenman var. Örneğin trambolinim var konutta, zıplıyorum. Ayrıyeten çok etkin yaşayan biriyim. Yürürüm, asansöre binmem, merdiven çıkarım. Yüzümü de antrenmanla çalıştırıyorum, son 19 yıldır. Çok büyük yararını gördüm” demişti.

Defne Samyeli Aşka Kendini Kapatmadı

Tüm bunların akabinde 50 yaşındaki Defne Samyeli, kızı Deren Talu’nın sevgilisi Baran Tınaz ile objektiflere takıldı. Tınaz ile sohbet ettiklerini söyleyen ünlü isim, basın mensuplarının; “Hem oyunculuk, hem şarkıcılık. Halk sizce hangisini seviyor?” sorusuna, “Siz hangisini seviyorsunuz? Ben yapabildiğimi yaparım, takdir onların takdiri. Bilemem onu ben” karşılığını vererek güldü.

Kızları Deren ve Derin Talu’nun yeteneklerini de pahalandıran Defne Samyeli, “Ne diyeyim ki artık. İkisi de hoş sanatlar ile ilgileniyor. İkisi de modellik yapıyor. Daha farklı bir akademik meslek takip etmek istemediler. Kendi istedikleri işleri yapıyorlar ve kendi paralarını kazanıyorlar. Bir bayanın kendi parasını kazanması çok hoş bir şey. Kızlarım da kendi paralarını kazanıyor, ne memnun bana” dedi.

“Kızım Daha Çok Genç”

Kızı Deren Talu’nun Baran Tınaz ile de münasebeti hakkında da konuşan hoş müzikçi, gazetecilerin “Kayınvalide olmaya hazır mısınız?” sorusuna gülerek; “Benim kızım daha çok genç aslında. Ben onun yaşındayken o vardı. Hayat bana ne getirecekse ben bekliyorum yani. Hoş de bir beraberlikleri var, değerli olan birbirlerine olan sevgi ve saygıdır” açıklamasını yaptı.

Defne Samyeli, kendi aşk hayatıyla ilgili ise “Romantik problemlerden ötürü çok üzülmemek lazım. Benim kalbim aşka hâlâ açık. Bakalım, şayet bir durum olursa ilerleyen vakitte aslında bilginiz olur” tabirlerini kullandı.

defne samyeli,Defne Samyeli Aşka Kendini Kapatmadı

aşk hayatıyla ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özel itiraflarda bulunan Defne Samyeli aşka kendini kapatmadı! İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Defne Samyeli Aşka Kendini Kapatmadı