e
sv

Neşe Erberk kızının kendisi ile aynı unvanı taşımasını istediğini belirtti

188 Okunma — 18 Mayıs 2023 14:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eski Türkiye hoşu Sevinç Erberk, evvelki gün Nişantaşı City’s çıkışında objektiflere takıldı. Eski model, geçtiğimiz Miss Turkey müsabakasında üçüncü olan ve yakında Polonya’da düzenlenecek Miss Supranational müsabakasında ülkemizi temsil edecek olan kızı Selin Gurdikyan için takviye istedi.

Miami’deki okullarıyla ilgili işleri halletmek için Türkiye’ye döndüğünü belirten Sevinç Erberk, “Okullarımızın birkaç işi vardı. O yüzden geldim” formunda konuştu. Miss Turkey 2022’de üçüncü seçilen kızı Selin Gurdikyan’ın, 14 Temmuz tarihinde Polonya’da gerçekleştirilecek olan Miss Supranational müsabakasında Türkiye’yi temsil edeceğini söyledi.

Neşe erbek kızı

Neşe Erberk, kızıyla birebir unvanı taşımak istiyor

Miss Europe 1984’te birinci seçilerek Avrupa hoşu olan Sevinç Erberk, “Tek isteğim kızımın da benimle birebir unvanı taşıması. Büyük bir heyecan içindeyiz. Şu anda müsabakaya odaklandık. Kızımın da Avrupa hoşu olmasını çok istiyorum. Herkesten ricam, Selin’i Instagram üzerinden takip edip dayanak vermeleri” halinde konuştu.

Neşe Erberk’in bu açıklamaları, magazin dünyasında büyük bir ilgiyle karşılandı. Eski hoşluk kraliçesi olarak tanınan Erberk’in kızı Selin’in başarısı için gösterdiği takviye, takipçileri ve hayranları tarafından takdirle karşılandı. Toplumsal medyada da süratle yayılan bu habere dair birçok kişi, Selin Gurdikyan’ı desteklemek ve onun başarısına katkıda bulunmak için ellerinden geleni yapacaklarını lisana getirdi.

Sonuç olarak, Sevinç Erberk’in kızı Selin Gurdikyan için yaptığı takviye daveti magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Eski Türkiye hoşu olarak tanınan Erberk, kızının da birebir unvanı taşıyarak muvaffakiyete ulaşmasını istediğini lisana getirdi. Selin’in Miss Supranational müsabakasındaki performansı merakla beklenirken, Sevinç Erberk’in davetiyle birlikte takipçileri ve hayranları da genç hoşa takviyelerini sunmak için harekete geçti.

Eski Türkiye hoşu Sevinç Erberk, evvelki gün Nişantaşı City’s çıkışında objektiflere takıldı. Sevinç Erberk kimdir? Sevinç Erberk kızı kimdir?

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Neşe Erberk kızının kendisi ile aynı unvanı taşımasını istediğini belirtti