e
sv

Yonca Evcimik Neden Çocuk Yapmadığını Açıkladı

199 Okunma — 17 Mayıs 2023 16:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pop müziğin sevilen ismi Yonca Evcimik, son devirde yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Kendine mahsus üslubu ve gücüyle müzik dünyasında fark yaratan Evcimik, bu kere çocuk sahibi olmama kararıyla şaşırttı. Kendisiyle yapılan bir röportajda ünlü müzikçi, çocuğa doyduğunu ve annelik heyecanını yaşamak için çocuk yapma niyetinin artık onu cezbetmediğini açıkladı.

yonca evcimik çocuk

Yonca Evcimik: “Çocuğa Doydum, Ondan Çocuk Yapmadım!”

Son yıllarda pek çok ünlü ismin anne olma isteğine kapıldığı bir devirde, Yonca Evcimik’in bu sıra dışı açıklamaları dikkatleri üzerine çekti. Mesleğine odaklanmak istediğini belirten Evcimik, çocuk büyütmenin büyük bir sorumluluk olduğunu ve bu sürecin kendi ömür üslubuna uygun olmadığını lisana getirdi.

Ünlü müzikçinin “Çocuğa doydum, ondan çocuk yapmadım!” halindeki sözleri, hayranlarını ve müzik topluluğunu şaşkına çevirdi. Lakin Evcimik, kararının ardında durduğunu ve herkesin bu tercihi hürmetle karşılaması gerektiğini vurguladı.

Yonca Evcimik’in bu açıklamaları, anne olma baskısının toplumda nasıl bir yere sahip olduğunu bir sefer daha gözler önüne serdi. Ünlü isim, kendi isteklerini ve memnunluğunu ön plana çıkaran bir yaklaşım sergileyerek bayanların tercihlerine hürmet duyulması gerektiğini hatırlattı.

Geçmişte de sıra dışı açıklamaları ve olaylarıyla gündeme gelen Yonca Evcimik, bu sefer de annelik kararındaki farklılığıyla isminden kelam ettirdi. Hayranları ise müzikçinin bu kararına hürmet duyarken, onun müzik mesleğindeki muvaffakiyetlerini desteklemeye devam edeceklerini belirttiler.

Yonca Evcimik’in “Çocuğa doydum, ondan çocuk yapmadım!” kelamları, magazin dünyasında uzun mühlet konuşulacak üzere görünüyor. Ünlü müzikçinin ne kadar mühlet daha bu kararında ısrarcı olacağı ise merak konusu. Herkes, Evcimik’in gelecekte öteki sürprizlerle gündeme geleceğini düşünüyor…

Ünlü müzikçi ve oyuncu Yonca Evcimik neden çocuk yapmadığını açıkladı. Ünlü müzikçinin açıklaması gündeme oturdu…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yonca Evcimik Neden Çocuk Yapmadığını Açıkladı