e
sv

Murat Kazancıoğlu ve Burcu Özberk Kameralara Yakalandı

648 Okunma — 20 Kasım 2022 20:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Manken Şevval Şahin ile geçtiğimiz hafta ayrılan işletmeci Murat Kazancıoğlu, Burcu Özberk ile Bebek’te görüntülendi. Oyuncu ve işletmeci, soruları karşılıksız bırakmayı terci etti. Kazancıoğlu, daha evvel birçok sefer oyuncuyla anılmış, ama ikili, her keresinde ‘Arkadaşız’ diyerek aşkı yalanlamıştı. Murat Kazancıoğlu ve Burcu Özberk kameralara yakalandı. İşte ayrıntılar;

Panik Olmuştu

Şevval Şahin, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile görüntülenmişti. Sürpriz bir bağlantıya başlayan ikili, birinci defa objektiflere yakalanmıştı. El ele Bebek sokaklarında dolaşan Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin, kameraları fark edince panik olmuştu.

Görüntülendikleri anda birbirlerinin ellerini bırakmayı tercih eden çift, kısa mühlet konuştuktan sonra bir yere yönelmişti. Şahin ve Kazancıoğlu, basın mensuplarının “Hayırlı olsun” kelamlarını, “Teşekkürler” diye cevaplandıktan sonra koşar adım yere giriş yapmıştı.

“Öyle Bir Şey Yok”

Kazancıoğlu’nun ailesinin kendisini istemediği haberleri hatırlatılan tescilli hoş, şaşkınlıkla, “Her şey yolunda, o denli bir şey yok. Haberi de görmedim bu ortada, nereden çıktı?” diye konuşmuştu. Münasebetin nasıl ilerlediği sorularına ise Şahin, “Süper, dört dörtlük” biçiminde cevaplamıştı.

Yalanladı

Manken Şevval Şahin ile geçtiğimiz hafta ayrılan işletmeci Murat Kazancıoğlu, daha evvel birçok defa oyuncu Burcu Özberk ile anılmış, ama ikili, her keresinde ‘Arkadaşız’ diyerek aşkı yalanlamıştı. Kazancıoğlu, evvelki gece Bebek’te tekrar Burcu Özberk ile görüntülendi.

Murat Kazancıoğlu ve Burcu Özberk Kameralara Yakalandı

Soruları karşılıksız bırakan ikili, “Güzel çıktık mı?” demekle yetindi. İkili, yeni bir aşka yelken mi açtı? Bu da şimdiden merak konusu oldu.

Neler Olmuştu?

Burcu Özberk ile Murat Kazancıoğlu Emirgan’da bir yerden çıkarken görüntülenmişti. İkilinin samimi halleri dikkatlerden kaçmamıştı. Murat Kazancıoğlu’nun Burcu Özberk’i düşmesin diye belinden tuttuğu anlar kayıt altına alınmıştı.

Özberk, Murat Kazancıoğlu ile çıkan aşk haberleri hakkında, “Arkadaşım Murat ya. Eli belimde falanda değildi. Siz arkadaşınıza eşlik ederken tutmaz mısınız? O kibarlıktır, centilmenliktir. Murat’ta çok centilmen bir arkadaşımız” diyerek açıklama yapmıştı.

burcu özberk,Murat Kazancıoğlu,Murat Kazancıoğlu ve Burcu Özberk Kameralara Yakalandı,Şevval şahin

‘Arkadaşız’ diyerek aşkı yalanlamıştı. Murat Kazancıoğlu ve Burcu Özberk kameralara yakalandı. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Murat Kazancıoğlu ve Burcu Özberk Kameralara Yakalandı