e
sv

Kibariye’den Seda Sayan Hakkında Flaş Açıklamalar

670 Okunma — 20 Kasım 2022 20:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Önceki akşam komedyen Doğu Demirkol’un programına katılan Kibariye önemli açıklamalarda bulundu. Programda Seda Sayan ile sarıldıkları pozu gören Kibariye, alkış tutmaya başladı. Seda Sayan’ı kendisinin keşfettiğini sav eden Kibariye, “Şu Seda’yı ne vakit görsem içimin yağları eriyor” dedi. Kibariye’den Seda Sayan hakkında flaş açıklamalar geldi. İşte o açıklamalar;

Yaşadıklarını Anlattı

Kibariye, geçtiğimiz aylarda Psikolog Gökhan Çınar’ın sunumuyla yayınlanan ‘Paylaş Benimle’nin konuğu oldu. Üç gün üst üste programda yer alan Kibariye, çocukluğu, gençliği ve pek bilinmeyen aile hayatını anlattı. Kibariye, programın üçüncü gününde Seda Sayan itirafıyla gündem oldu. Seda Sayan ile bir periyot tıpkı meskende yaşadıklarını ve Sayan’ın kendisini adeta çekip çevirdiğinden bahsetti.

Sahne hayatına başladığı devirleri anlatan Kibariye, Seda Sayan ile birebir yerde çalıştıklarını ve bir devir tıpkı konutta yaşadıklarını, Sayan’ın kendisinin kazandığı paradan kalacağı meskene kadar kendisini yönlendirdiğini söyledi.

Şarkıcı, Sayan’ın para işlerinden anlamadığını bildiği için kendisine daima yardımcı olduğunu ve bu yüzden ona çok büyük bir minnet borcu olduğunu tabir ederken duygulandı.

“Paramı Aldı”

Çalıştığı yerden alamadığı parasını da Seda Sayan’ın aldığını anlatan Kibariye, “Paramı vermediler. Onun çabasını Seda verdi. ‘Bu kız burada saatlerce müzik söylüyor. Gırtlağı kıpkırmızı’ dedi. Paramı aldı.”

Kibariye’den Seda Sayan Hakkında Flaş Açıklamalar

Önceki gün Doğu Demirkol’un programına katılan Kibariye, Seda Sayan ile sarıldıkları pozu görünce alkış tutmaya başladı. Kibariye, Seda Sayan’ı kendisinin keşfettiğini tez etti.

Sayan ile 40 sene tıpkı konutta yaşadığını söyleyen Kibariye, şöyle devam etti:

Şu Seda’yı ne vakit görsem içimin yağları eriyor. Biz birebir konutta 40 sene yaşadık. Bir butiğe gittim, kendime kazak almak istedim. Seda’yı bir gördüm, maşallah çok hoş bayan. ‘Sen buraya yakışmıyorsun. Sesin var mı senin?’ dedim. Azıcık müzik okudu.

“Bana da alt takım lazımdı. Seda’yı ben o vakit keşfettim” diyen Kibariye şöyle devam etti; “Başka kimseye bu türlü bir şey yapmadım. Elektriğim Seda ile tuttu. Kalbi çok hoştur Seda’nın. Ekranda nasıl konuşuyorsa tıpkı öyledir.”

Doğu Demirkol,kibariye,Kibariye’den Seda Sayan Hakkında Flaş Açıklamalar,seda sayan

“Ne vakit görsem içimin yağları eriyor” dedi. Kibariye’den Seda Sayan hakkında flaş açıklamalar geldi. İşte o açıklamalar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kibariye’den Seda Sayan Hakkında Flaş Açıklamalar