e
sv

Miley Cyrus müjdeyi verdi

474 Okunma — 02 Ocak 2023 17:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Miley Cyrus muştuyu verdi. Dünyaca ünlü ABD’li müzikçi ve oyuncu Miley Cyrus, yeni teklisi ‘Flowers’ın 13 Ocak’ta müzikseverlerle buluşacağını açıkladı.

2006-2011 yılları ortasında yayınlanan ‘Hannah Montana’ dizisi ile şöhret basamaklarından çıkmaya başlayan Miley Cyrus, NBC’nin yılbaşı özel programında vaftiz annesi olan müzikçi Dolly Parton ile birlikte sahneye çıktı.

                            Yeni Single Müjdesi

Miley Cyrus, sahnede yeni single çalışması ‘Flowers’ın 13 Ocak’ta çıkacağını duyurdu. Ünlü müzikçi Miley Cyrus, toplumsal medya hesabından da müziğinden bir kesit paylaşırken, görüntüdeki “Yeni Yıl, Yeni Miley, Yeni Tekli” sloganı dikkat çekti.

Miley Cyrus’un yeni single’ın çıkış tarihinin, 2018-2020 yılları ortasında evli kaldığı eski eşi Liam Hemsworth’un doğum günü ile birebir gün olması ise gözlerden kaçmadı.

                            8 ay süren evlilik

The Last Song’ sinema setinde tanışan ve 10 yıldır birlikte olan çift, 23 Aralık 2018’de bâtın bir merasimle dünyaevine girmişti. Cyrus ile Hemsworth, sekiz aylık evliliğin akabinde ayrıldıklarını duyurmuştu.

Miley Cyrus muştuyu verdi. Sevenleri ve hayranları için müjdeli haber geldi. Gözden kaçmayan ayrıntılar var. “”Yeni Yıl, Yeni Miley, Yeni …”

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Miley Cyrus müjdeyi verdi