e
sv

Meryem Uzerli’den sert tepki! İnsanları yargılamayın!

310 Okunma — 20 Şubat 2023 15:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Depremin akabinde dünyanın dört bir yanından yardımlar gelmeye başladı. Yabancı oyuncu Meryem Uzerli, toplumsal medyada paylaşım yapmadığı için bir takipçisinden reaksiyon alınca sessizliğini bozdu. 

Meryem Uzerli zelzele tepkisi

Meryem Uzerli sessizliğini bozdu

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntının merkez üssünde 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntılar 10 vilayette ağır hasara yol açtı. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği zelzele felaketinin akabinde dünyanın dört bir yanından yardımlar gelmeye başladı. Yabancı oyuncu Meryem Uzerli, Dubai’de düzenlenen TIME 100 ödül merasiminde depremzedeler için bağış topladı. Toplumsal medyada paylaşmadığı için bir takipçisinden reaksiyon alan Uzerli, sessizliğini bozdu. 

Türkiye ve Suriye’de yaşanan sarsıntıların akabinde Dubai’de düzenlenen Time 100 Awards Töreni’nde depremzedeler için yardım toplayan Meryem Uzerli , bir takipçisinden aldığı iletiyle çılgına döndü. Zelzeleyle ilgili haber ve paylaşım yapmamakla suçlanan oyuncu ‘’Mesajınızı insani açıdan anlamıyorum. Birinci saatlerde para toplayarak gönderdik. Lütfen bu türlü trajik bir durumda insanları yargılamayın!’’ dedi.  

‘’Bu iletinizi insani manada anlamıyorum!’’

‘’Sayfada Meryem Uzerli’ye hitaben yapılan bir yorumda, ‘’ Olağanüstüsün, Hailey Bieber bile senden daha çok şey paylaştı.” cümlelerine karşılık, sessizliğini bozup reaksiyon gösteren Meryem Uzerli ise ‘’Bu iletinizi insani manada anlayamıyorum. ‘’ Birinci gün story paylaştım. Burada çabucak birinci saatlerde para toplayıp gönderdik. Lütfen bu türlü bir trajik durumda insanları toplumsal medya yüzünden yargılamayın. O vakit yalnızca ve yalnızca toplumsal medya hastalık, güya gerçek hayat yok. Art planda gerçek hayatta neler yapılıyor bilmediğiniz için ‘’ sözlerine yer verdi. 

Deprem,meryem uzerli

Meryem Uzerli, sarsıntı ile ilgili gelen yorumlar karşısında çılgına döndü. Ünlü oyuncu gelen yorumlar karşısında sessizliğini bozdu. Ayrıntılar için…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Meryem Uzerli’den sert tepki! İnsanları yargılamayın!