e
sv

Aras Bulut İynemli ve Bige Önal İlişkisi Bitti Mi?

624 Okunma — 14 Aralık 2022 23:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü oyuncular Aras Bulut İynemli ile Bige Önal, evvelki yaz kısa bir ayrılık süreci yaşadıktan sonra ‘Aşk yeniden’ demişti. Münasebetlerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten bir sefer daha üzücü haber geldi. Aras Bulut İynemli ve Bige Önal bağı bitti mi? İşte ayrıntılar;

Evlilik Arifesinde Olan Aras Bulut İynemli ve Bige Önal Ayrıldı!

Geçtiğimiz Aras Bulut İynemli’nin özel hayatında herkesi şaşkına çeviren bir gelişme yaşanmıştı. 6 yıldır beraberlik yaşayan Aras Bulut İynemli ve Bige Önalyollarını ayırma kararı almışlardı.

Bige Önal ayrılık haberinden birkaç hafta evvel gazetecilerle karşılaşmış ve evlilik sorusuna “Sürekli tıpkı soruyu soruyorsunuz ve birebir yanıtı alıyorsunuz Lütfen bir daha sormayın” demişti.

Damla Sönmez ve Aras Bulut İynemli Aşk Mı Yaşıyor?

Ayrılık haberlerinin akabinde Damla Sönmez ve Aras Bulut İynemli hakkında çarpıcı tezler da beraberinde geldi. Aras Bulut İynemli’nin Çukur dizisindeki rol arkadaşı Damla Sönmez’le yeni bir aşka yelken açtığı hatta ikilinin bir müddettir gözlerden uzak bir biçimde birlikteliklerini yürttükleri söylentileri dolaşmaya başladı. Savlara nazaran İynemli ve Sönmez İzmir Seferihisar tarafında karavan kiralamışlardı. Husus üzerinde ikilinin bir mühlet sessiz kalması aşkı doğrular nitelikte sayılınca Aras Bulut İynemli’nin ajansından hususla ilgili açıklama geldi.

Art İstanbul menajerlik şirketi ikinin ortasında hiçbir şey olmadığını şu sözlerle açıkladı;

“Sanatçımız Aras Bulut İynemli hakkında bugün ortaya atılan bir bağ yaşadığına dair tezler asılsızdır. Kamuoyunun bilgisine sunarız”

Aras Bulut İynemli Kimdir?

Aras Bulut İynemli ve Bige Önal Barıştı Mı?

Popüler bir gazetenin savına nazaran, İynemli ve Önal ayrılığa fazla dayanamadı. Geçtiğimiz hafta tekrar iletileşmeye başlayan çift yelkenleri suya indirdi.

Bige Önal’dan gelen iletilerle yumuşadığı söylenen İynemli’nin kendisi üzere oyuncu olan 31 yaşındaki hoşa, “Yeni yaşıma sensiz girmek istemiyorum” dediği sav ediliyor. İlgilerine bir baht daha vermeye karar veren ikilinin Çanakkale’ye gittikleri de kulislerde dolanan fısıltılar ortasında.

Assos yakınlarında bir taş mesken kiralayan sevgililer, hem barışmalarını hem de Aras Bulut İynemli’nin 36’ncı doğum gününü kutladı.

Bige Önal Kimdir?

Aras Bulut İynemli ve Bige Önal Alakası Bitti Mi?

Dijital platformda yayınlanacak dizisinin çekimleri devam eden Aras Bulut İynemli ile kendisi üzere oyuncu olan Bige Önal’ın, bir defa daha yollarını ayırdığı konuşuluyor.

İkilinin, yaşadıkları gerginliğin akabinde karşılıklı olarak ayrılık kararı aldığı sav edildi. Çiftin yakın etrafı, beraberliğin bu defa kesin olarak bittiğini lisana getiriyor.

aras bulut iynemli,Aras Bulut İynemli ve Bige Önal Bağlantısı Bitti Mi?,bige önal

çiftten bir kere daha üzücü haber geldi. Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ilgisi bitti mi? İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aras Bulut İynemli ve Bige Önal İlişkisi Bitti Mi?