e
sv

Merve Boluğur ‘Survivor’a Gidiyor

591 Okunma — 05 Aralık 2022 23:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Evlilikleri 53 gün süren Merve Boluğur ve Mert Aydın geçtiğimiz günlerde boşanmıştı. Ayrılık sonrası konuşan Aydın’ın, “Gereksiz insan, konuşmaya gerek yok” kelamları dikkat çekmişti. Son olarak Merve Boluğur’un ‘Survivor’a katılacağı argüman edildi. 2023 yılında başlayacak program için Dominik Cumhuriyeti’ne gideceği öğrenilen oyuncu, uzun vakit sonra da ekrana dönmüş olacak.

Evlilikte Kriz Yaşandı

Ancak toplumsal medya hesabından Mert Aydın ile sık sık paylaşım yapan Boluğur’un evliliğinde kriz yaşadığı ileri sürülmüştü. 2. Sayfa programında yer alan habere nazaran; Merve Boluğur, her anını paylaştığı Mert Aydın ile paylaşım yapmaktan kaçınıyordu. Aile fotoğrafını yayınlarken Aydın’ı keserek paylaşan Boluğur’un babasının meskenine döndüğü sav edilmişti.

“Adam Ettiklerimiz Yüzümüze Bakmaz Oldu”

Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan müzikçi ve oyuncu, “Ders çıkardığın olay ne?” sorusuna manidar bir karşılık vererek şunları yazmıştı:

Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük uygunlukta bulunmayacağım.

Evliliğindeki krizin akabinde alyansını çıkartan Merve Boluğur’un paylaşımlarında sık sık parmaklarını göstermesi de dikkatlerden kaçmamıştı.

Boşanma Açıklaması Gecikmedi!

Tüm bunların akabinde, Merve Aydın toplumsal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla tezleri doğruladı. 4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının öyküler kısmından paylaştığı yazıda şu tabirleri kullandı:

Olmadı, teşekkürler. Hayat bu… Mert’e de mutluluklar. Hoş günlerimiz için teşekkürler.

Boluğur ile yaşadıkları meskeni terk ettiği sav edilen Aydın’ın ise boşanma davası açtığı ve duruşmanın cuma günü görüleceği öğrenildi. Hoş oyuncunun toplumsal medya hesabından Aydın soyadını kaldırması da dikkat çekti.

Merve Boluğur Kimdir?

“Yanımda Babam Var Soru Sormayın”

Ayrılığı toplumsal medya hesabından “Olmadı teşekkürler, hayat bu. Mert’e de mutluluklar, hoş günlerimiz için teşekkürler” iletisiyle duyuran ünlü oyuncu, beş dakikada sonuçlanan boşanma davası sonrası “Yanımda babam var. Lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi” diyerek, soruları geçiştirdi.

“Merve’ye Her Şey İçin Teşekkür Ederim”

Eşinin eşinin akabinde avukatı ile bir arada adliyeden çıkan Merve Aydın, “Olmadı, yürütemedik. Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

Merve Boluğur ‘Survivor’a Gidiyor

Mert Aydın’la evliliğini 53 günde bitiren Merve Boluğur’un ‘Survivor’a katılacağı tez edildi. 2023 yılında başlayacak program için Dominik Cumhuriyeti’ne gidecek oyuncu, uzun vakit sonra da ekrana dönmüş olacak. Boluğur’un, müsabaka için hazırlıklara başladığı söyleniyor.

“Gereksiz İnsan Konuşmaya Gerek Yok”

Evliliği geçtiğimiz ay sona eren 35 yaşındaki DJ, “Boşandıktan sonra birinci defa bir aktifliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” açıklamasını yaptı.

merve boluğur,Merve Boluğur ‘Survivor’a Gidiyor

Son olarak Merve Boluğur’un ‘Survivor’a katılacağı sav edildi. 2023 yılında başlayacak program için Dominik Cumhuriyeti’ne gideceği öğrenildi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Merve Boluğur ‘Survivor’a Gidiyor