e
sv

Şevval Şahin İmajını Yeniledi

600 Okunma — 05 Aralık 2022 22:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şimdilerde Murat Kazancıoğlu ile yaşadığı aşkla gündeme gelen genç model Şevval Şahin, imaj değişikliğine gitti. Şevval Şahin imajını yeniledi. Yeni usulünü takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

“Özelim Bana Kalsın”

Son dönemde magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri ortasında yer alan Şevval Şahin, yeni münasebeti hakkında konuştu. Özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmeyen tescilli hoş, “Aşk hayatımda memnunum lakin fazla ayrıntıya girmek istemiyorum. Özelim bana kalsın” sözlerini kullandı.

“Her Şey Çıkara Bağlı Değil”

Şahin, meslek planlamasında oyunculuk olmadığını tabir ederek, “Şu an oyunculuk düşünmüyorum. Gelen rol teklifleri var ancak modellik üzerinden ilerlemek tercihim olur. Her şey çıkara dayalı değil. Oyunculuk çok kazandırıyor fakat benim için bu öncelik değil” dedi.

Şevval Şahin’den Haberlere İsyan

Murat Kazancıoğlu’ya yeni bir aşka yelken açan Şevval Şahin, evvelki gün Arnavutköy’de yürüyüş yaparken görüntülendi. Kazancıoğlu’nun ailesinin kendisini istemediği haberleri hatırlatılan tescilli hoş, şaşkınlıkla, “Her şey yolunda, o denli bir şey yok. Haberi de görmedim bu ortada, nereden çıktı?” diye konuştu. Alakanın nasıl ilerlediği sorularına ise Şahin, “Süper, dört dörtlük” formunda cevapladı.

Şevval Şahin 23. Yaşını Kutladı

Şahin’in kısa müddette binlerce beğeni alan karelerine; “Elbisenin renklerine bayıldım”, “Zirve tek kişiliktir” ve “İyi ki doğdun güzellik” üzere yorumlar yazıldı.

“Mardin’de Okul Yaptırmak İstiyorum”

Öte yandan Şevval Şahin, izleyici olarak katıldığı Nihan Peker defilesinde köy okullarına yardımda bulunduğu söylemiş ve şöyle konuştu:

“İşlerimle uğraşıyorum, bir müddettir İstanbul’dayım. Hoş birkaç proje var, onları değerlendiriyorum ve burada olmaktan keyif duyuyorum. Yardımda bulunduğum yerlere gidemedim, kitap yolladım lakin nisan ayında Mardin’e gidip orada kütüphane yaptırmak istiyorum.”

Şevval Şahin İmajını Yeniledi

Geçtiğimiz haftalarda çıkan “Kazancıoğlu’nun ailesi bu münasebete onay vermiyor” haberlerinin hatırlatılması üzerine Şevval Şahin, kameralara öpücük gönderip; yere sevgilisinin yanına geçmişti.

Ünlü isim, son olarak yaptığı imaj değişikliğiyle gündeme geldi. Kumral tonda kullandığı saçlarını sarıya çeviren Şahin, 402 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından peş peşe yayınladığı karelere; “Sarışınlık dönemimdeyim” bildirisini yazdı.

23 yaşındaki Şevval Şahin’ın kısa müddette binlerce beğeniye ulaşan bu gönderisindeki yeni usulü, takipçilerinden tam not aldı.

Şevval şahin,Şevval Şahin İmajını Yeniledi

Şevval Şahin imajını yeniledi. Yeni biçimini takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Şevval Şahin İmajını Yeniledi