e
sv

Melis İşiten’den Kaza Sonrası Paylaşım

554 Okunma — 12 Aralık 2022 17:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyunu takımı, 21 Kasım’da turne dönüşü Amasya’da kaza yapmıştı. Kazada Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu hayatını yitirmişti. Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten de kazada mevtten dönmüştü. Üç arkadaşının vefatıyla yıkılan oyuncu, paylaşımlarına gelen yansılara karşılık verdi. Melis İşiten’den kaza sonrası paylaşım geldi. İşte o paylaşımlar;

Herkesi Üzen Kaza

‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununun Karadeniz turnesi sırasında Merzifon’da geçirdikleri trafik kazasında tiyatrocuları taşıyan minibüsün bir TIR’a çarpması sonucu trafik kazası meydana gelmişti. Tolga Güleryüz, Burak Topçu ile Özgür Karataş hayatını kaybederken; Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci yaralanmıştı.

Kaza Sonrası Paylaşım

Kazada yaralan oyuncu Melis İşiten, toplumsal medya hesabından şu paylaşımı yapmıştı:

Çok büyük bir şey yaşadık. Kaybımız ve acımız tarifsiz. Biz sağ kaldık, buna şükredip hayatımıza devam etmek için güçlü olacağız. Beraberiz. Sergen’in şuuru açık…Geçecek, geçireceğiz. Seviyorum.

Melis İşiten Kimdir?

Melis İşiten’den Kaza Sonrası Paylaşım

21 Kasım’daki kazada bacağından yaralanan Melis İşiten, mevtten döndüğü tarihi koluna kazıttı.

Ayrıca eğlenceli paylaşımları nedeniyle kendisini eleştirenlere cevap veren İşiten, şu sözleri kullandı:

Bu sefer hiç etkilenmiyorum linçlemelerinizden ya da yaftalamalarınızdan. İnanın yasımı tutma halimle ilgili ve kaybettiğim can arkadaşıma olan sevgimle ilgili kimseye bir açıklama yapmak zorunda değilim. Hayattayım, güzelleşiyorum, uygunlaşmak için sahip olduğum yegâne güç; kızım, kalabalık dünyamız ve işim…Benim içim kalbim çok rahat, annem babam üzülüyor diye yazıyorum. Yapmayın işte, bırakın nasıl hallediyorsak halledelim; hepimiz, kendimizce, bir şekilde… Bari buna dokunmayın. Geçmiş olsun dileklerinizi kalbime koyup, karanlık zihinlere şifa diliyorum.

Sergen Deveci Güzel Olduğunu Haber Vermişti

Öte yandan kazada yaralanan Sergen Deveci, geçtiğimiz haftalarda boynunda ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ambulans uçakla İstanbul’a getirilerek ameliyat edilmişti. Deveci, ameliyat sonrasında yaptığı açıklamada “Sevginizi kısacık müddette pek derinden hissettim. İkinci baharımın geriye kalan kısmında daima buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin” demişti.

“Onlara İhanet Etmeyeceğiz”

Ceyhun Fersoy da hislerini şu sözlerle lisana getirmişti;

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Güya sinemanın içinde bir sahneyi oynamış üzereydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, zira 3 kıymetli arkadaşımız bunu istemezdi… Çok bedelli yol arkadaşlarımı kaybetmenin ıstırabını tanım edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Artık ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha âlâ olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum… Arayan, ileti atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, yeterli ki varsınız. Üç pahalı dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…

Melis İşiten,Melis İşiten’den Kaza Sonrası Paylaşım

paylaşımlarına gelen yansılara karşılık verdi. Melis İşiten’den kaza sonrası paylaşım geldi. İşte o paylaşımlar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Melis İşiten’den Kaza Sonrası Paylaşım