e
sv

MasterChef Şampiyonu Kim Oldu?

469 Okunma — 10 Ocak 2023 23:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2023 MasterChef Türkiye Yarışında Kıvanç mı yoksa Metin mi birinci olacak?

Masterchef Türkiye 2022 şampiyonları canlı yayında açıklanacak. Kıvanç Karadeniz ve Metin Yavuz, Masterchef birincisi olmak için kıyasıya yarıştı. Finalistler hünerlerini sergilerken, imza yemeklerinin sunulduğu üçüncü müsabaka başlıyor. Metin bir puan önde ama Masterchef Türkiye 2023’ün kazananı birkaç dakika içinde belirlenecek.

MASTERCHEF KİM KAZANDI?

Heyecanla beklenen Master Chef birincisinin kim olduğu sorusu bu akşam karşılık bulacak. Epeyce üstün performansları ile dönemin başından beri favori ikili olarak medyada gösterilen Metin ve Kıvanç büyük ödül ve şampiyonluk unvanı için son sefer televizyon ekranlarında karşı karşıya geliyor. Pekala, 2022 Masterchef şampiyonu kim oldu, hangi yarışmacı büyük mükafatı kazandı? Masterchef Türkiye birincisi kim oldu?

2023 MasterChef Türkiye Yarışında Kıvanç mı yoksa Metin mi birinci olacak? Masterchef Türkiye 2022 şampiyonları canlı yayında açıklanacak. Kıvanç Karadeniz ve Metin Yavuz, Masterchef birincisi olmak için kıyasıya yarıştı. Finalistler hünerlerini sergilerken, imza yemeklerinin sunulduğu üçüncü müsabaka başlıyor. Metin bir puan önde ancak Masterchef Türkiye 2023’ün kazananı birkaç dakika içinde belirlenecek. MASTERCHEF KİM KAZANDI? […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

MasterChef Şampiyonu Kim Oldu?