e
sv

Kurt Efe ve Kıvanç Tatlıtuğ Geziye Çıktı

509 Okunma — 21 Aralık 2022 00:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başak Dizer ile memnun bir evlilik sürdüren ve 15 Nisan 2022’de birinci çocuğu Kurt Efe’ye kavuşan Kıvanç Tatlıtuğ kural bozdu. Ünlü oyuncu birinci defa oğluyla fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı. İşte ünlü oyuncunun toplumsal medya hesabından yayımladığı o kare;

Oyun Oynadığı Anları Yayımlamıştı

2016’da dünyaevine giren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile tarz danışmanı Başak Dizer, 15 Nisan 2022’de oğulları Kurt Efe’yi kucaklarına alarak birinci sefer anne ve baba olma sevincini yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile 8 aylık oğlu Kurt Efe’nin oyun oynadığı anları yayınlamıştı.

Kurt Efe ve Kıvanç Tatlıtuğ Seyahate Çıktı

Dizer’in akabinde Tatlıtuğ da kural bozdu. Ünlü oyuncu, oğluyla fotoğrafını birinci sefer toplumsal medya hesabından paylaştı. Sokakta gezintiye çıkan baba-oğulun fotoğrafı ağır ilgi gördü.

Ev Hallerine Beğeni Yağdı

Ünlü oyuncunun eşi Başak Dizer, geçtiğimiz haftalarda oğlu Kurt Efe ve Kıvanç Tatlıtuğ’un oyun oynadığı anlarını yayınlamıştı.

Geçtiğimiz aylarda oğlunun elinin biçimini koluna dövme yaptıran ünlü oyuncunun baba-oğul paylaşımına “Adamın mesken hali bile karizmatik”, “Şu babanın tatlılığına bakın” ve “Böyle güzel baba mı olur?” formunda yorumlar yapılmıştı.

Kurt Efe’yi Denize Soktular

Geçen yaz Bodrum’da tatil yapan çift, oğulları Kurt Efe’yi denizle tanıştırmıştı. Tatil dönemini kapatan Başak Dizer, eşi ve bebeğiyle denizde çekilen bu fotoğrafını toplumsal medya hesabından “Kapanış” notuyla yayınlamıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Kıvanç Tatlıtup,Kurt Efe,Kurt Efe ve Kıvanç Tatlıtuğ Seyahate Çıktı

Ünlü oyuncu birinci defa oğluyla fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı. İşte ünlü oyuncunun toplumsal medya hesabından yayımladığı o kare;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kurt Efe ve Kıvanç Tatlıtuğ Geziye Çıktı