e
sv

Kaan Urgancıoğlu Sosyal Medyaya Damgasını Vurdu

633 Okunma — 14 Aralık 2022 00:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu, Kanal D’de pazar akşamlarına damga vuran ‘Yargı’ dizisinin ‘Ilgaz’ı Kaan Urgancıoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla toplumsal medyada gündem oldu. Cüzdanını kaybettiğini ve bulana yemek yapacağını söyleyen ünlü isme, sevenlerinden yorum yağdı. Kaan Urgancıoğlu toplumsal medyaya damgasını vurdu. İşte o paylaşımlar;

Kaan Urgancıoğlu: “Maksat bizim yakışmamızdı”

Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılmasıyla ilgili “İnsanların yakıştırması bizim de güzelimize gidiyor” demişti. Evvelki gün Etiler’de görüntülenen Urgancıoğlu da hususa ait “Biz birlikte çalışmaktan çok keyif alıyoruz. Beşerler bizi yakıştırıyor, geçen Pınar söylemiş gerçekten çok güzelimize gidiyor. Zati gaye buydu bizim yakışmamızdı” tabirlerini kullanmıştı.

Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

Kaan Urgancıoğlu’dan ‘Pınar Deniz’ Açıklaması!

Deniz de geçtiğimiz günlerde meslektaşıyla yakıştırmaları hakkında “Bizim Kaan’la hoş bir gücümüz var. Birbirimizi çok düzgün tanıdığımız bir yerdeyiz. Artık insanların yakıştırması bizim de güzelimize gidiyor. Tabi o bir sinerji, bunu da yakalamak gerek.” tabirlerini kullanmıştı.

Dizi hakkında da konuşan 40 yaşındaki oyuncu, “Ben de senaryoyu okuyunca, bu kadar da olmaz diyorum. Hatta 3-4 kare tekrar okuyorum, Sema’nın ellerine sıhhat her kısım bizde seyirci de merak halinde oluyor.” dedi.

Kaan Urgancıoğlu, “Bayram ve yaz tatili planları yapıldı mı?” sorusuna , “Yazın bir proje gelmezse dinlenmek istiyorum, ailemin yanında olacağım. Bayramda herkes bir yere gidecek, İstanbul boş kalacak. Ben de boş kalan İstanbul’un tadını çıkartmak istiyorum.” cevabını verdi.

Pınar Deniz’den Yiğit Kirazcı Açıklaması

Pınar Deniz’den Kaan Urgancıoğlu Açıklaması

Pınar Deniz, “Benim için çok hoş bir tecrübe oldu. Sevdiğim oyuncularla tıpkı ortamda bulunmak çok hoştu. İleride rol aldığım bir projenin Cannes Film Festivali’nde müsabakasını çok isterim” dedi.

Cannes’da su yeşili bir elbise giyen Pınar Deniz, kıyafetinin beğenilmesi üzerine şunları söyledi: “Biraz duru ve sade olmak istedim. Mücevherlerimin ön planda olması benim tercihimdi.”

Kaan Urgancıoğlu, partneri Pınar Deniz’in son fotoğrafının altına kalp emojisi koymuştu.

Aşk savına karşılık veren Deniz, “Kaan beni desteklemek için o emojiyi koydu. Kendisi benim en büyük destekçim. Şayet o da katılsaydı, ben de onu desteklemek için kalp emojisi atardım. Hatta ‘seni seviyorum’ bile yazardım. Kaan’ın insanlığını ve oyunculuğunu çok seviyorum. Benim için çok kıymetli.” açıklamasını yaptı.

Pınar Deniz Kimdir?

Kaan Urgancıoğlu Toplumsal Medyaya Damgasını Vurdu

41 taşındaki Kaan Urgancıoğlu, son olarak 131,3 bin takipçisi bulunan Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

“Cüzdanımı kaybettim, bulan var mı?” diye yazan Urgancıoğlu, akabinde kendi Tweet’ini alıntılayarak, “Bulana ellerimle teyzemin tanımı dayanılmaz bir spagetti hazırlayacağım” dedi.

Başarılı oyuncunun kısa müddette binlerce beğeni alan Tweet’lerine; “Bulan kişinin ben olmam ihtimali milyonda kaç bilmem lakin keşke ben olsaydım, aşığım zira bu adama”, “Cüzdan bulma ihtimali yok fakat spagetti yeme ihtimali olsaydı keşke”, “Kapadokya dahil her yeri aramaya çıkıyorum şu an” ve “Savcım o nedenle mi balona binemediniz?” üzere yüzlerce yanıt geldi.

kaan urgancıoğlu,Kaan Urgancıoğlu Toplumsal Medyaya Damgasını Vurdu

yemek yapacağını söyleyen ünlü isme, sevenlerinden yorum yağdı. Kaan Urgancıoğlu toplumsal medyaya damgasını vurdu. İşte o paylaşımlar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kaan Urgancıoğlu Sosyal Medyaya Damgasını Vurdu