e
sv

Gupse Özay Kendiyle Dalga Geçti

458 Okunma — 14 Aralık 2022 00:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz aylarda birinci bebeğini kucağına alan oyuncu Gupse Özay, gözaltlarını siyaha boyayarak eğlenceli bir görüntü çekti. Bebek bakarken yaşadığı zorlukları tiye alan oyuncu Gupse Özay kendiyle dalga geçti. İşte ayrıntılar;

Gupse Özay ile Barış Arduç Kızlarına Kavuştu

Anne olmak için gün sayan Gupse Özay’ın paylaşımı takipçilerinden epey ilgi görmüştü. 38 yaşındaki Özay’a binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden müjdeli haber, 9 Eylül 2022 akşamı geldi. İkili, kızlarını kucaklarına alarak birinci sefer anne-baba olmanın memnunluğunu yaşadılar.

Gupse Özay ‘dan “Kıskançlık” Paylaşımı…

Özel hayatlarını gözlerden uzak bir hayat süren oyuncu Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden müjdeli haber, 9 Eylül 2022 akşamı gelmişdi. İkili, kızlarını kucaklarına alarak birinci defa anne-baba olmanın memnunluğunu yaşadılar. Bebeğine ‘Asya’ ismini veren Çiçeği burnunda anne Gupse Özay, son yaptığı ‘kıskançlık’ isimli paylaşımıyla yeniden tüm dikkatleri üzerine çekti. Başarılı sanatçı, kızı kucağındayken sempatik köpeklerinin bir bakışını fotoğraflayarak “Yok canım ne kıskançlığı?” notunu ekledi.

Hayranları sabırsızlıkla küçük Asya ‘nın bir fotoğrafını ünlü oyunculardam beklerken, Gupse Özay, dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Gupse Özay’dan Bebek Uyuyor Paylaşımı

İlk kere anne olmanın sevincini yaşayan Gupse Özay, toplumsal medya hesabından yayınladığı bir görüntü ile “Bebek uyuyor mu?” diye soranlara çektiği esprili bir görüntü ile karşılık verdi. Meslektaşlarının bilakis kızının yüzünü şimdi göstermeyi tercih etmeyen Özay’ın paylaşımı hayranlarından ağır ilgi gördü.

Gupse Özay Kendiyle Dalga Geçti

2020 yılında altı yıllık sevgilisi Barış Arduç ile nikah masasına oturan Gupse Özay, eylül ayında “Jan Asya” ismini verdikleri kızlarını kucağına aldı. Vaktini kızına ayıran oyuncu, bu süreçte yaşadığı yorgunluğu anlattı.

Zaman vakit toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettiren Özay, bu sefer gözaltını boyayarak bir görüntü yayınladı. Anne olmanın zorluklarına değinen oyuncu, “Yorgunluğu var ama tatlı bir yorgunluk. Şirin, minik bir yorgunluk. O denli abartıldığı üzere ‘makyaj yapamıyor, bakımsız geziyor’ falan üzere bir şey yok. Hiç o denli zorlandığımı falan hatırlamıyorum açıkçası. Benim için keyifli geçti” dedi.

gupse özay,Gupse Özay Kendiyle Dalga Geçti

Bebek bakarken yaşadığı zorlukları tiye alan oyuncu Gupse Özay kendiyle dalga geçti. İşte ayrıntılar;

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gupse Özay Kendiyle Dalga Geçti